Lista ocen Toyota Prius II 1.5 VVT-i 78KM 57kW 2003-2009 (27) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~automaniak
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Jako przedstawiciel nazwijmy to klasy średniej autko oferuje zadowalającą ilość miejsca. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić, ogromna klapa bagażnika pomaga w załadowaniu autka. Denerwuje bardzo wysoko położona podłoga bagażnika, oraz oparcia składające się tak, iż przestrzeń ładunkowa jest położona wyżej niż w typowych samochodach- wiąże się to z umiejscowieniem akumulatorów, niemniej jednak, auto jest pakowne, lecz na pewno nie jest to...
~Mateusz Miziołek
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Jak na taki wymiar auta i upchnięte baterie w bagażniku - fenomenalnie. Odbyłem w nim 3 podróże po Europie w dwie osoby, wsadziłem materac dwuosobowy i spałem w aucie niczym w kamperze :) Dużo schowków, 5 osób całkiem komfortowo pojechało w trasie 500 km. Do bagażnika po złożeniu siedzeń weszło 5 biurek i 3 fotele z Ikei - Prius wewnątrz jest niczym Minivan.
~Zenekis
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
I tu niespodzianka bo to brzydkie autko jest pojemne i oferuje zaskakująco dużo luzu nawet w prównaniu do np bmw 5 czy volvo v60 tył też całkiem spoko. bagażnik trochę płaski bo baterie ale hatchback więc dostęp łatwy i siedzenia tylne na płask więc idzie przewieźć sporo byle nic wysokiego.
~bakusie@poczta.fm
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Hmmm. Nie wiem jak to ocenić biorąc pod uwage klase pojazdu. Przestrzeni dla pasażerów jest mnóstwo. Bagażniek tez nie jest małej pojemności jednak widać że akumulator nieco jej \"urwał\". Ale i tak stawiam 5 gdyż bedac na eurotripie 4 osoby plus full bagazu rzucone na oślep przyjął bez oporu.
~Babycorleone
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Mnóstwo miejsca! Naprawdę robi wrażenie. i bagażnik też pojemny. Jak złożyć tylne fotele to i pralka wejdzie :) A i przypomniało mi się wysokich sadzamy z przodu bo z tyłu mało miejsca na głowę (ale to dopiero tak od 187cm ja mam tyle i mi się włosy o podsufitke elektryzują)
~igor@prototypy.com
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Patrząc an ten samochód z zewnątrz człowiek nie spodziewa się jak dużo miejsca zastanie wewnątrz. Przestronne wnętrze to bardzo wielki plus tego samochodu, również bagażnik ze swoim schowkiem pod podłogą daje dużo możliwości przewożenia dobytku.
~Gotoxy76
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Pomiędzy siedzeniami brak kolumny z dźwignią biegów która jest przy kierownicy powoduje , że jest tam pusta przestrzeń i dużo miejsca. Dla wysokich super
~Velmer
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Bardzo dużo.nie spodziewałem się z żoną tyle miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu.Zwłaszcza,że przestrzeń z tyłu jest tyle co w autach klasy wyższej.
~nata
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
z tyłu pasażerowie siedzą jak bogowie,bardzo dużo miejsca na nogi i w ogóle,nawet niektóre vany nie mają takiej przestrzeni z tyłu co prius

Usterki Toyota Prius II

Toyota Prius II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Nie jestem dużego wzrostu (177cm) ale mogę sobie wyobrazić osobę narzekającą na ilość przestrzeni dla kierowcy.