Lista ocen Toyota Prius II 1.5 VVT-i 78KM 57kW 2003-2009 (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bakusie@poczta.fm
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Wzór do naśladowania. Klimatyzacja w pełni elektryczna nie obciaza silnika na wale korbowym, lecz czerpie energie z głownego akumulatora. Przy tym swietnie chłodzi i działa nawet na postoju. Zadziwiajaco dobrze dziala tez ogrzewanie. Nie wiem skąd on bierze to ciepło skoro silnik benzynowy nie jest bardzo wyteżony. Zwłaszcza w ruchu mijeskim.
~Zenekis
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
OK nawet bardzo ok. klima jest na elektryku więc działa tylko z baterii co jest świetne. full auto i jest ok plus sterowanie z kierownicy. Ogrzewanie szybko - chyba jedno z najszybciej działających.
~Mateusz Miziołek
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Zimą grzeje, latem chłodzi - wszystko w normie. Cały czas mam odpalony climatronic i zmieniam co najwyżej temperaturę od 20 do 23 stopni w zależności od preferencji. Auto samo robi resztę.
~Babycorleone
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Klimatyzacja jest jakaś specjalna. Schładza całe auto bardzo szybko. Z tego co pamiętam to Japończycy opracowali ją tak by nie zużywała paliwa. Ja różnicy w spalaniu specjalnej nie zauważam.
~Velmer
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Szybko i sprawnie na dodatek są jakieś czujniki,że jak jest klima nastawiona na chłodzenie,a jest zimno na zewnątrz to zmienia na ogrzewanie i na odwrót
~igor@prototypy.com
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Zima 0 stopni, po przejechaniu 300m włącza się ogrzewanie, naprawdę imponujące. Elektryczna klimatyzacja , działa zupełnie bezgłośnie i bez kłopotu .
~Gotoxy76
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Pod tym względem również lepszym nie jeździłem. Nadmuch na szybę odparowuje ją momentalnie. Zimą szybko się nagrzewa.
~Anonim
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Klimatyzacja automatyczna od najniższej wersji. Działa, także przy wyłączonym silniku. I nie ma praktycznie wpływu na zużycie paliwa!
~Hugo Srebrnowolski
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Wentylacja i klima działają ok. Mogłyby tylko działać szybciej bo parę minut trzeba czekać na upragnioną temperaturę.
~automaniak
Sedan 1.5 VVT-i 78KM 57kW
Tutaj wszystko jest w porządku, nie ma się co czepiać, zabawa z elektroniką jest przednia, można sobie fajnie wszystko regulować.