Lista ocen Toyota Proace II Verso Long (7)

~Andrzej
Verso Long 1.6 D-4D 115KM 85kW
Samochód użytkuje już 5 lat w wersji „bez fajerwerków”, wiec opinie mam już wyrobiona. Nie jest to V klasa, ale funkcje busa dla 4 osobowej rodziny plus sprzętu sportowego (tylna kanapa wyrzucona) sprawuje znakomicie. Łezka mi się w oku zakręci jak będę ja wymieniał :)
~Marcin
Verso Long 2.0 D-4D 150KM 110kW
Auto dla większej rodziny. Raczej na trasy, bo w mieście gabaryty zmuszają do przyjęcia jakiejś sensownej strategii przy parkowaniu.
~Artur
Verso Long 2.0 D-4D 150KM 110kW
Zawieszenei zbyt miękkie, bolączką tego auta są neiwygodne fotele. O ile kierowca jeszcze ma wmiarę możliwość ustawień fotela to pasażerowie siedzą jak w dostawczaku. Bardzo dobry silnik, przeciętne przeniesienie mocy. Duża ładowoność, bardzo dobra manewrowość.
~Waldemar
Verso Long 2.0 D-4D 177KM 130kW
Idealny samochód dla rodziny z dziećmi. W naszym przypadku podróż 7 osobowa jest komfortowa. W posiadanej wersji long, dużo miejsca w bagażniku. Elastyczna zmiana układu foteli, możliwość ich wyciągnięcia, daje szerokie możliwości.
~daniel_przybyła
Verso Long 2.0 D-4D 150KM 110kW
Samochód duży wygodny. W moim przypadku wersja 9 osobowa, nawet przy wszystkich miejscach zajętych pozostaje duży bagażnik. Wygodny w każdym rzędzie niezależnie od gabarytów pasażera.
~ja
Verso Long 2.0 D-4D 177KM 130kW
w wyposażeniu VIP komfortowe auto. W sumie to jedyne zastrzeżenie jakie mam to słaby automat. Spalanie z trasy 11,1l.
3,5
~Tomasz
Verso Long 2.0 D-4D 177KM 130kW
Dziadoski silnik pad przy 172 tysiącach to już nie ta toyota co kiedys (Bezawaryjność (drobiazgi))
Toyota Proace II Verso Long