Lista ocen Toyota RAV4 II (61) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michał-gliwice
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
Daje 3 bo uważam ze w takim samochodzie ten element powinien byc lepiej dopracowany... Zima długo czekam azsamochód sie zagrzeje. Czesto nie mam komfortu cieplnego. To nie to co vw passat! Zgłaszałem problem w serwisie ale powiedziano mi ze te typy tak mają! Przy temp zewnetrznej -5stopni /po całej nocy/ dopiero po 30 minutach jazdy zaczyna sie robić ciepło... Zaznaczam! zaczyna sie robic dopiero ciepło! Jesli chodzi o klime to chodzi bez...
~MIK
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Świetnie. Mimo, że diesel, to w miarę szybko daje ciepły nawiew. Wentylacja wnętrza bardzo dobra, klimatyzacja dobrze sobie radzi z chłodzeniem wnętrza nawet latem.
~podly1
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
Sotkałem się wcześniej ze złymi opiniami na ten temat... Nie mam pojęcia czemu!!! Grzeje świetnie, szybko i dość cicho. Szyby nie parują. Klima też chłodzi momentalnie. Bajka!!!
~inc.
MPV 1.8 VVTi 125KM 92kW
ogrzewanie super, klimatyzacja również, jedynie przy włączonym wewnetrznym obiegu wentylacji dośc szybko parują szyby przy pogodzie jesienno - zimowej
~Paragon
MPV 2.0 i 16V 150KM 110kW
nawiew jest super jak na maksa to mozna sobie wlosy wysuszyc haha zima szybko kabine nagrzewa a latem jest klima daje rade
~grubas
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
pięknie dmucha, szybko nagrzewa, dobry układ wylotów szybko schodzi para i śnieg, zimą rzadko używam skrobaczki
~Xdek
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Perfect! Naciskasz przycisk i na postoju silnik zwieksza obroty zeby szybciej dogrzac wnetrze zima.Chlodzenie super.
~andmor
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Skuteczny układ klimatyzacji oraz odparowywania przednich szyb. Schładzaniu w lecie na południu Europy pomaga przyciemnienie szyb.
~piotr.wolanski@wp.pl
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Jak trzeba na wysokich biegach dziala szybko i skutecznie, dolanczajc AC odparowuje caly samochod w niecala minute.

Usterki Toyota RAV4 II

Toyota RAV4 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~uzytkownik RAV4
MPV 2.0 16V D-4D 116KM 85kW
Dziala wysmienicie, szybko sie nagrzewa w zime i latwo odparowac szyby. Manualna klimatyzacja takze nie jest problemem.