Lista ocen Toyota RAV4 III MPV (108) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 109 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mkiwala@o2.pl
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Przestrzeni zarówno na przednich fotelach jak i na tylnej kanapie jest bardzo dużo w szczególności dla tych pasażerów jadących z tyłu. Wyższa pozycja siedzenia w aucie jest bardzo komfortowa i mniej męczy w dłuższych podróżach. Przesuwane tylne kanapy wraz z regulacją nachylenia oparć są doskonałym rozwiązaniem i umożliwiają dostosowanie zarówno miejsca dla pasażerów jak i ładowności bagażnika do własnych potrzeb.
~ikarka
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Za mało miejsca dla kierowcy, dla kogoś powyżej 160 męczarnia , kolana uderzają o deskę rozdzielczą, brak miejsca na kolana, fotele nie wygodne, bolą plecy , siedzi sie w ciągłym napięciu mieśniowym, pozycja za kierownica jest wymuszona.Z tyłu bardzo mało miejsca, najwyzej dzieci do 12 lat tam sie mieszczą i to tylko 2 , nie wyobrazam sobie trzech osób dorosłych na tylnej kanapie, b. mały bagażnik
~Andrzej
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Przestrzeni jest sporo - auto jest wysokie. Regulacja tylnej kanapy (przesuwanie, regulacja kąta nachylenia - wszystko w opcji 60:40) - a więc elastyczność przestrzeni - rewelacja. Oczywiście coś za coś - tylna kanapa przez to jest bardzo niewygodna. Na szczęście moi pasażerowie na tylnej kanapie jeżdżą w swoich fotelikach - stąd dla mnie bez znaczenia.
~Tomek
MPV 3.5 V6 269KM 198kW
Mam 197 cm wzrostu i się mieszczę. V6-ka dostępna jest tylko w wersji Long - za mną siedzi mój syn, który już ma 190 cm wzrostu i obaj mamy miejsce na nogi. Trasę z Chorwacji do Polski zrobiłem w jednym skoku z przerwami na tankowanie i jedzonko. Wygodna pozycja za kierownicą, dobra widoczność dzięki wyższej pozycji.
~C2AR3K
MPV 2.0 i 16V 152KM 112kW
To jest największa wada tego auta. Co prawda mam 191 cm i jestem w stanie wygodnie usiąść za kierownicą, ale za moimi plecami robi się juz ciasno. Z grugiej strony jak zamontuję fotelik samochodowy (do 25 kg) na tylnym siedzeniu to pasażer z przodu w moim wzroście ma problem z pomieszczeniem nóg.
~negatyw
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
napewno nie dla wysokich kierowców, pasażrowie odczuwają jeszcze gorszy dyskomfort- twarde zawieszenie mozna odczuć na kżdej dziurze a tworząc siedzenia Toyota wogóle nie myśli o pasażerach. Z tyłu siedzenia płaskie jak deska i strasznie nie wygodne.
~gufi
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Przy moich gabarytach (186 cm wzrostu) nie mam żadnych problemów. Pomocna w zagospodarowaniu przestrzeni jest przesuwana tylna kanapa. Dzieci z tyłu też nie narzekają choć musiały przyzwyczaić się do stosunkowo płaskiej kanapy.
~Tomcisko
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Przestrzeń... w tej klasie największa więc co tu dodawać , miejsca jest naprawdę sporo tak jak dla kierowcy tak i dla pasażerów. Nawet tylną kanapę można rozłożyć i wygodnie się na niej przespać wczasie długiej podróży
~Wojtek
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Dużo miejsca dla wszystkich pięciu pasażerów. Dla 6 i 7 pasażera przewożonego okazjonalnie jest znośnie na krótkich trasach. Ogromna ilość miejsca w bagażniku - wersja USA jest 30 cm dłuższa co widać wyraźnie.

Usterki Toyota RAV4 III

Toyota RAV4 III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Z przodu kierowaca i pasażer ok. Miejsca jest sporo wsiadanie i wysiadanie też nie najgorzej. Na tylnych sidzeniach już nie jest tak różowo. Drzwi są małe, auto wysokie a przestrzeni na nogi nie za wiele.
Toyota RAV4 III MPV