Lista ocen Toyota RAV4 III MPV (93) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michal-gliwice
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
Jesli bedziemy porównywac tego suwa do bmw x5 lub merca ML to cena wydaje sie atrakcyjna ( atrakcyjna cena tylko i wyłacznie za samochód uzywany. ) Pozostale suwy typu nissan czy honda crv odpadaja bo nie maja takiego silnika! A zagrozeniem moze stac sie KIA lub suzuki vitara które depczą ostro ravce po pietach oraz SsangYong Rexton z silnikiem 180KM!! ( Raxton w automacie pali około 10l ropy na 100km. Zakładając ze silnik jest absolutnie...
~C2AR3K
MPV 2.0 i 16V 152KM 112kW
Tu mogło być ciut lepiej, mi osobiście przeszkadza wieśniacka cerata na skrzynni biegów (bardzo lipna imitacja skóry) i beznadziejnie wyglądająca roleta w bagażniku. Obie te rzeczy nadają się o wiele bardziej do poloneza, niż do Toyoty. Jakość pozostałych elementów - deska rozdzielcza, plastiki, wykończenie - bez większych zarzutów. Całość sprawia dobre wrażenie i wsiadając do środka od razu wiemy na co zostały wydane te pieniądze.
~Przemek
MPV 2.0VVT-i Multidrive S 158KM 116kW
Co do plastików we wnętrzu to w wersji Prestige jest marniutka. Umocowanie tylnego pasa środkowego mało eleganckie. Jakość lakieru pozostawia wiele do życzenia - bardzo duża łatwość powstawania drobnych zarysowań. Brak gniazda USB - może źle szukałem? Brak reflektorów ksenonowych - żenada w aucie powyżej 130 000. Klapa komory silnika - bez siłowników- co za pomysł w tej klasie aut.
~siobal
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
są detale które mnie denerwują np: brak automatu otwierania wszystkich szyb (tylko od kierowcy), brak oświetlenia w schowkach, brak ksenonów, koła run flat zupełny niewypał, bardzo ubogi komputer pokładowy. jednak jeśli chodzi o silnik, niezawodność, bezpieczeństwo, komfort jazdy, a więc wszystkie poważne strony każdego auta naprawdę nie można nic zarzucić.
~pkar
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Toyoty do tanich nie należą ale przed zakupem porównywałem do vitary(odrzucone ze względu na design - żonie się nie podobało) i CRVki( zdecydowanie droższa od toyki). Wybrałem RAVke i puki co jestem zadowolony. Po zainstalowaniu LPG (firmy BRC) jeździ się całkiem ekonopmicznie
~robcio
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
miałem 307 za 65 tyś i tamto auto było warte ceny to jest gorsze od 307jeśli chodzi o zadowolenie z jazdy ,ekonomi,ergonomi wykonania głośności przegrywa tylko w jednej konkurencji drobne usterki miało bez liku ,ale z czasem żałuje że je sprzedałem
~olo
MPV 2.2 16V D-4D 177KM 130kW
Używany po 4 latach w wersji X kosztował 60.000 zł ... a nówka 159.900 zł w salonie :)) Warto kupić używany bo w sumie wygląda jak nowy i jest tuz po skończonej gwarancji, więc był należycie serwisowany
~mkiwala@o2.pl
MPV 2.4 i 16V VVT-i 170KM 125kW
Toyota zawsze słynęła z niezawodności. Mam nadzieję, żę przy dłuższej eksploatacji również i model rav4 III gen. dołączy do grupy niezawodnych aut tego koncernu. Póki co jest na dobrej drodze do tego.
~c
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
wymienili mi wałek pośredni układu kierowniczego, przekładnię kierowniczą, dzisiaj laweta mnie sciagnela nie wiem co sie stalo ale generalnie stracilem moc i cos w silniku wylo to juz nie sa bezawaryjne toyoty
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 III MPV
8,1
10,9
13,1
~lewa3
MPV 2.2 16V D-4D 136KM 100kW
Nie jest to najtańsza propozycja. Są tańsze odpowiedniki na rynku, ale nie tak ładne, chociaż to rzecz gustu. Jednak jeśli jakość i niezawodność będzie jak do tej pory to z ceną warto się pogodzić.
Toyota RAV4 III MPV