Ocena kierowcy - Toyota RAV4 IV MPV

AS1969, 9 lat temu
Silnik D-4D 150 150KM 110kW
Rok produkcji 2014
Toyota RAV4 IV MPV D-4D 150 150KM 110kW 2013-2016 - Oceń swoje auto
Jak na tą chwilę doskonałe auto, kupiłem w wersji Prestige + nagłośnienie JBL oraz dokupiłem fabryczny power boost,zwiększajacy moc do 191KM oraz moment obrotowy 415Nm, teraz ravka dostała skrzydeł. Wnętrze pięknie wykonane, przeszywana skóra z przodu miodzio dla oczu i uszu
silnik ze 191KM i momentem 415Nm wymiata, świetne odczucia z jazdy, żadnych problemów z wyprzedzaniem, teraz wiem, że mam w miarę mocne i bezpieczne auto
6 stopniowy automat, nie miałem do czynienia z automatami, zawsze miałem manuala, jak na razie ok, niewyczuwalna zmiana biegów, skrzynia jakby wyczuwała moje intencje, jak trzeba spokojna jak trzeba z pazurem
zero zastrzeżeń, świetnie zestrojone zawieszenie, fabrycznie podniosłem auto o 3 cm, często jeżdżę z psem do lasu, nie chciałem mec problemów
świetne siedzenia, bardzo wygodne na długa jazdę, po złożeniu tylnych siedzeń płaska podłoga, z której korzystałem nie raz śpiąc w lesie, widoczność do przodu troche za szerokie słupki , ale za to skorupa pewna w razie W, do tyłu kamera cofania, ale bez dźwieku
tutaj doskonale, wszystko po japońsku czyli, bez fajerwerków i na swoim miejscu
bardzo szybko i sprawnie schładza, a w nocy w lesie ogrzewa
dla kierowcy miejsca w sam raz, z tyłu pasażerowie mają aż nadto miejsca, duży bagaznik z kołem zapasowym
i tutaj jest doskonale, dopiero powyżej 140-150km/h jest szum, lecz jadąc 90-120 km/h cisza i piekna muzyka z z 11 głosników audio JBL
tylko leję wachę
nie ma lepiej wykonanego i wykończonego z tym silnikiem i skrzynią biegów auta w tej klasie
brak
brak