Lista ocen Toyota RAV4 V SUV (56) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~77Robert
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Pojazd pierwszy raz odmówił posłuszeństwa już po 2 miesiącach od zakupu. Zablokował się nie dając sie uruchomić na miejsce wezwano lawetę jednak po godzinie prób uruchomienia odblokował się i laweta została odwołana. jednak po około 2 tygodniach sytuacja znów się powtórzyła, tym razem laweta odholowała pojazd do Serwisu Toyota Wałbrzych. Dziś mija 4 dzień od odholowania z serwisu nie mam żadnej wiadomości. Pojazdu zastępczego nie dostałem gdyż...
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Dobrałem do wyposażenia dodatkowe zabezpieczenie antykradzieżowe META System. Koszt w promocji 200 zł. Niestety kilka razy spowodowało to brak możliwości uruchomienia auta. Początkowo system zostal wymontowany, a w konsekwencji zaktualizowany - od tego czasu żadnych problemów. Nie obniżam za to noty, bo to nie wina Toyoty tylko producenta zabezpieczenia i braku odpowiedniej komunikacji z ASO w celu sprawnego rozwiązania tego problemu. Można...
~Cezary
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Ponad rok zajmuje już a granie Android Auto (które miało być w standardzie) i to nadal bez skutku. Fatalny zestaw głośnomówiący (wadą występuje w wielu autach). Czujnik otwierania klapy bagażnika nogą praktycznie nie działa (serwis też nie potrafi ustalić przyczyn), czujniki parkowania nie gwarantują wyczuwania przeszkód (głowie tył)
~marcin
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Benzyna przedostajaca sie do oleju. Toyota twierdzi ze zjawisko jest znane i spotykane w innych markach i nic z tym nie robi bo benzyna "ma odparowac". Tylko jakos nie chce odparowywac w moim przypadku. Skala zjawiska to 1 cm dodatkowego oleju na 1000KM
~Paweł
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Nie dotknęły mnie jakieś poważne usterki, ale auto jest jeszcze na gwarancji. Zobaczymy co będzie za jakiś czas. Najbardziej obawiam się jak na awaryjność wpłynie przybywający poziom oleju w silniku.
~Wokul
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Niestety tutaj hybrydowa ravka nie zasługuje na więcej, bo korozja wspomnianej wtyczki jest pewna a TOyota nie zrobiła nic aby usunąć ten problem.
~TePe
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
Wada sprzęgła / wysprzęglika dyskwalifikuje pojazd. Radzę sprawdzić przez zakupem nowego bądź używanego pojazdu ze skrzynią manualną.
~Bartek
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Tak jak w opinii całokształtu, była również awaria radaru i jakiegoś modułu od hamulców - został wymieniony na nowy na gwarancji
~romanos63
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Drgająca kierownica przy 130 km/h. Wyważenie kół zniwelowało objaw o 90 %. Nie działający czujnik otwierania tylnej klapy.
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Patrz wyżej. A tak poważnie jeździłem już Toyotą nigdy nas nie zawiodła i mam nadzieję że tym razem będzie podobnie.
Toyota RAV4 V SUV