Lista ocen Toyota RAV4 V SUV (101) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bernard
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Nie do końca przemyślana i nie do końca dopracowana. Spalanie broni się w mieście, ale na trasie odbija z nawiązką. Moja średnie z 5tyś km to 7,5 przy stosunku miasto/trasa 33/66. Spodziewałem się lepszych wyników, ale siła ciągu to rekompensuje. Najbardziej przeszkadza mizerne wyciszenie, które daje o sobie znać już od 110km/h.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Nigdy nie zastanawiałem się nad Suvem tym bardziej hybrydą ze skrzynią automatyczną e-CVT której jestem wielkim przeciwnikiem. Stwierdziłem iż jako nigdy nie jeździłem hybrydą czas wybrać się na jazdę testową. o jeździe która trwała ok. 30min wysiadłem i złożyłem zamówienie na Toyotke :) Cudowne auto które może wzbudzić uśmiech.
~Knychu
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Już po kilku kilometrach zrozumiałem, że to samochód idealny. Wszystko jest gdzie tego oczekujesz, robi to, czego potrzebujesz i działa tak jak się spodziewasz dokładnie wtedy kiedy sytuacja tego wymaga. Jedyne co trzeba przełknąć to typowo japoński wystrój wnętrza - bliżej lat 90 niż XXI wieku :)
~Artur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Wersja angielska Excel, jasna skóra.Bardzo fajne auto. Jestem po długiej wyprawie do Polski i kilka rzeczy mnie zaskoczyło względem konwencjonalnego auta. Jest też kilka detali, które mogą denerwować ale to zależy kto czego oczekuje. Opinia raczej czysto drogowa, nie sprawdzalem jeszcze jazdy w terenie.
~Piotr
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Po dwóch latach, drugi raz chyba szukałbym bardziej zwinnego samochodu w którym powyżej 100 km na godzinę da się rozmawiać. Mimo dużego silnika plus wspomagania silnikami elektrycznymi jest to raczej samochód dla statecznego Pana snującego się po miejskich uliczkach bez pośpiechu.
~Darek
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Auto cały czas mi się podoba, ale posiada kilka fatalnych wad. Bardzo słabe wyciszenie, mały zasięg i brak ochrony przed rozładowaniem akumulatora zwykłego. Wyjazd pod namioty, albo na łono przyrody jest w tym momencie wysoce ryzykowne, że bez pomocy nie da się wrócić.
~manix
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
fajne auto z durnymi oszczędnościami w zakresie wyposażenia w pomocne detale, mianowicie: brak wskazań ciśnienia w kołach, brak podświetlania wielu przycisków, brak haczyków w bagażniku, nieosłonięte plastiki w bagażniku, dość słabe audio jak i cały infotainment.
~Rajmundski
SUV 2.0 Dual VVT-iE 173KM 127kW
Absolutnie rewelacyjny samochód. Elegancki, a zarazem terenowy. Cos jak limuzyna na terenowych kolach. Jazda to przyjemnosc i ten pomruk przy docisnieciu gazu :) W zasadzie to mozna porownac to auto takze do czolgu. Czuc duza mase pojazdu, ale 173 km robi swoje... :)
~Irek
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Bardzo ładny samochód, ale znaczna część tylnych drzwi to jednocześnie element tylnego nadkola - przed dostaniem się wody, błota lub śniegu do wnętrza chroni tylko cienka gumowa uszczelka. Projektanci byli bardzo zmęczeni jak pracowali nad tą częścią auta.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 V SUV
6,1
~mbaczynski
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 222KM 163kW
Wybór na Toyote padł z rozsądku i nie zaluje, nareszcie jazda samochodem mnie nie meczy i sprawia duzo radości, komputer z wskaźnikami jazdy eco troche mobilizuje ale nie trzeba się mocno starać zeby spalanie paliwa bylo niskie
Toyota RAV4 V SUV