Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2022 (14) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Zaciski hamulców pokryte rdzą - niby nie awaria ale wygląda paskudnie na 2-letnim aucie. Z obu foteli przednich wychodzą nitki - przypominam, że auto ma zaledwie 32 tys. km, a ja jestem standardowych gabarytów (80 kg, 180 cm). Zobaczymy co na to gwarancja (jeszcze nie zgłoszone) … ;) Sporadycznie zapalają się czujniki ciśnienia w ogumieniu. Ciśnienie sprawdzane i ustawiane wielokrotnie, Aso czujniki resetowało, w problem i tak wraca....
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Raz nie mogłem odpalić ale zdalnie pogadałem z toyota assistance i... musiałem. Wymienić w pilocie od alarmu baterię- za zwyczaj robią to w sewisie co 6 miesięcy (co tyle 15 tys przejeżdżam) ale w razie czego pamiętajcie, żeby to zrobić zwłaszcza w okolicach zimy... wtedy szybciej baterie padają. Ja robiłem jeden przegląd w Białymstoku gdzie wymiany nie mieli najpewniej w zwyczaju lub tym razem umknęło.
~Robur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Nic, ale to zupełnie nic w Corolli się nie popsuło przez 5 lat, tu od roku też nic. Przyjemne jest to zaufanie.
~Robur
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Na razie brak ale auto mam bardzo krótko. Oczywiście wyedytujesz swoją ocenę jeśli by zaczęło się coś psuć.
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Znając Toyoty nic nie ma prawa się popsuć.
~Mario
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Znając Toyoty nic nie ma prawa się popsuć.
~Andreja Dodov
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
na tylko 4K jeszcze nie zdazylo sie czegos zepsuc :)
~Prawdziwy uzytkownik
spasowanie elementów
~Mariola
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Łamiąca się pokrywa w bagażniku
Toyota RAV4 V SUV