Lista ocen Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW 2018-2022 (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Biała perła przepiękna. Auto mieni się w słońcu tysiącami błyszczących drobinek i robi to wielkie wrażenie na wszystkich oglądających. Wygląd samego auta tez na ogromny plus. To kwestia subiektywna, ale moi znajomi którzy posiadają inne auta typu suv już myślą nad zmianą na nowa Toyote, bo zwyczajnie im również się to auto podoba z zewnątrz. Po dodaniu do tego oszczędnego napędu (pali dwa razy mniej niż Gle kolegi), niezawodności i dobrej ceny...
~Pawel
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Jedna ze słabych stron. Rysuje się od samego patrzenia - ponoć to efekt „ekologii” i konieczności zastosowania lakieru wodnego. Nie znam się ale według mnie to dramat. Podwozie także podobno bardzo słabo zabezpieczone antykorozyjnie - zrobiłem to sam kilka miesięcy po zakupie (+2 tys. zł). Relingi dachowe dość luźne - co prawda ich nie używam ale prezentuje się to dość tandetnie. Zaciski hamulców już po roku zaczęły mieć rudy nalot - nie...
~Filip
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Blacha o.k. ale obawiam się o lakier. Podczas otwierania drzwi delikatne dotknięcie o plastikowe lusterko samochodu mojej żony sprawiło, że pojawił się bialy stempel na tym ostatnim w kolorze białej perły... znów ratujemy klimat i stosujemy najlepsze (dla przyrody) lakiery. Zobaczymy co będzie dalej. Lakier oceniam jako słaby. Pod podwozie nie właziłem.
~Andreja Dodov
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Bardzo...bardzo delikatny lakier! Ptaszki zrobili kupe... po 4-5godzinach, po myciu samochodu lakier juz jest zniszczony! Albo te ptaszki mialy na sniadanie Uranium albo ten lakier jest do d*** A blacha.. chyba nie dalo sie ja zrobic bardziej cienka.
~klessmar
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Maska nieco krzywo spasowana. Są drobne różnice przy prawym i lewym błotniku. Pojadę na serwis to poproszę o regulację. Drzwi od kierowcy wymagają większego wysiłku aby je zamknąć niż po stronie pasażera..
~ANDRYN
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Może się podobać można ją nazwać hybrydą (wcale nie mając na myśli napędu) połączenie kilku marek Kia, Jepp Mitshubishi i Toyoty ale efekt końcowy mi się podoba. Śmiało i odważnie nakreślona linia!
~Prawdziwy uzytkownik
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Malo dokladne spasowanie maski, slabe wyciszenie. Firma dobrze wie jak to sie robi poprawnie ale RAV4 to auto wykonane po taniosci, dziwi mnie wysoka cena w 2023.
~Maciej
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Wybrałem wersję Selection w perłowym białym kolorze i czarnymi dodatkami. Nałożyłem ceramikę i wygląda obłędnie. Zwraca na siebie uwagę. Gwarancja 12 lat na pewno wystarczy.
~Robur
SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
Dobrej jakości, dość łatwo ją umyć i wypucować woskiem, czy detailerem, mam podstawowy biały lakier, ale sprawdzony w poprzednich Toyotach.
Dziennik kosztów dla Toyota RAV4 V SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force 218KM 160kW
5,6