Lista ocen Toyota Starlet IV (63) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NiedzielnyD
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Wymieniałem jedynie elementy, które się zużywają. To nie kwestia usterkowości. Lałem olej, płyn do spryskiwaczy i w drogę. Raz mnie zdziwiły przegrzewające się tarcze hamulców. Tym trzeba było się zająć.
~Karol77
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Doskonaly, 9 lat, 160 tys.km.a nic procz typowych rzeczy (olej, filtry,paski) nie bylo przy niej robione. A klocki hamulcowe byly wymieniane przy 140tys.!!! To prawda, sprawdzalem je co 3 miesiace!!!
~kilos3@o2.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
spalona żaroweczka przy wskaźniku regulacji wysokości świateł - przez 9 lat!, oprócz tego zaczyna trzeszczeć zawias przy drzwiach kierowcy. Akumulator wymieniony po 7 latach.
~mirosb@interia.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
wymiana lusterka (nawaliła regulacja), wymiana tarczy sprzęgła (piszczało)- naprawy na gwarancji, zaczynają ciec amortyzatory z przodu - na śląskich drogach to chyba normalne.
~as
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Nie chce się zepsuć. Czasem trzeba wycieraczki wymienić, czasem coś przesmarować... z nudów wyczyściłem ostatnio aparat rozdzielacza zapłonu.
~Lukezo
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
To najmocniejsza strona tego samochodu. Nie popsuło mi się nic szczególnego. Wadliwe okazały się jedynie elementy dołożone w kraju, czyli alarm i immobilaiser.
~Katarzyna
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Nic się nie psuje w tym aucie, nawet drobiazgi. Wymienić musiałam tylko amortyzatory i sprzęgło ale to wyłącznie z własnej winy.
~adulek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Zegarek i wajcha od kierunków- to są rzeczy które się zepsuły.Tłumiki wytrzymały 17 lat mam jeszcze oryginalny kat spawany 2 razy.
~jasiek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
14 lat i naprawde spokoj. Wymienialem w zeszlym roku wydech ,klocki tarcze przod i trzeba pamietac o zmianie oleju.
~yanosik
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Samochodzik 100% niezawodny , to że ma 13 lat nie robi na nim specjalnego wrażenia ,nawet nie bierze oleju a silnik oryginalny