Lista ocen Toyota Starlet IV (63) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~revange
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jedyne co mi się przytrafiło to przepalone żarówki w światłach mijania, ale to przecież zdarza się w każdym aucie
~Ekolud
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Normalne wymiany eksploatacyjne (paski, klocki, płyny). Poza tym - NIC się nie dzieje. Kocham tą Toyotkę - Gwiazdeczkę (Star-letkę)!
~Starlet mANIA
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Czasem wycieraczki szwankuja z przodu. Jakies kabelki w tylnym reflektorze nie stykaja. i to tyle z usterek :)
~Grzegorz
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jedynie tylne drzwi odmawiają posłuszeństwa i nie reagują na pilot, czasem trzeba wylać wodę z bagażnika.
~Hachiroku
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
przepalajace sie zarowki w kazdej toyocie to samo,niby nic ale z czasem doprowadza mnie to do szalenstwa
~tomiko5@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Tu chyba nie mam się czego czepić. Żadne guziki mi nie wypadają i nigdzie nie ma zbędnych luzów.
~Marek
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Żadnych usterek - tylko terminowe przeglądy i wymiana standardowych części eksploatacyjnych.
~jaszczur
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jedyna usterka jak do tej pory to uszkodzone łożysko w tylnym kole, ma też dosyć słabe hamulce.
~zadowolony_użytkownik1998
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Na liczniku 92000km i nic tłumik oryginalny, elektryka działa, fabryczne tarcze chamulcowe
~gajowy82@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jeżdże już nią 8 lat i raz zatarł mi się silniczek od tylnej wycieraczki. I to wszystko