Lista ocen Toyota Supra III (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yaro (Supra Team) www.supra-team.pl
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
Tanio kupic duzo wlozyc jezdzic i miec spokuj lub kupic drogo i modlic sie zeby panewka nie stukala ja kupilem tanio no i paneweczki musze zrobic albo kupic nowe serce (ogolnie lepiej imo kupic tanio i zrobic ja dobrze wtedy auto nie bedzie sie wogule psulo) Ogolnie to za 15 tys mamy supre w stanie prawie idealnym (jak sie kupi tanio i zrobi samemu) lub za 10-12 mamy supre teoretycznie dobra pon 10 tys napewno czeka nas remoncik:P
~Tomek
Coupe 3.0 Turbo 238KM 175kW
Za niewielkie pieniądze można mieć samochód wyróżniający się na ulicy, z dobrymi osiągami, otwartym dachem, przy odpowiednich finansach i pracy rąk własnych oraz mechanika będzie bezawaryjny. Ponadto przy odrobinie wyobraźni można poprawić i tak już dobry wygląd zewnętrzny, tak żeby naprawdę cieszył oko.
~PAt
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
Komentarz j.w. - szkoda tylko, że tak trudno kupić auto w bdb stanie technicznym - większość jest po poważnych wypadkach lub zajeżdżone przez małolatów, którzy nie dbają o stan techniczny. Eksploatują póki jeździ i zapominają o wizytach w serwisach!
~Zegarmistrz
Coupe 3.0 24V 204KM 150kW
Bardzo subiektywna kategoria w tak starym aucie i taka też moja ocena. Miałem na początku trochę rzeczy do zrobienia (np. regeneracja pompy wspomagania i skrzyni biegów), ale ogólnie jakość oceniam na bardzo dobrą.
~Adam____
Coupe 3.0 Turbo 238KM 175kW
Kilkanaście tyś zł za samochód dużo lepszy od porsche 911 opd względem jakości, prowadzenia, niezawodności, dostępności części, wyglądu, praktyczności i wyglądu to naprawdę niedużo
~Rysio email: rysio@rysio.com
Coupe 3.0 24V 204KM 150kW
stare Supry dobrze sie trzymają, a wraz z wiekiem ich ceny stają się bardzo przystępne
~Bartek ( HOŁEK )
Coupe 3.0 Turbo 235KM 173kW
po prostu inwestycja waszego życia