Oceny Toyota Verso Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2009-2013

Toyota Verso Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2009-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Verso Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2009-2013

~Novina
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo dobra trakcja, bezpieczeństwo, bez problemu mieści trójkę dorosłych oraz dwa foteliki dzieci. Dodatkowe fotele w bagażniku ani razu nie były użyte, więc należy zastanowić się czy nie będzie Wam wystarczać wersja 5cio osobowa a bagażnik będzie większy o dodatkowe pojemne schowki. Świetna widoczność, jeśli możecie wybierajcie model z kamerą cofania, użyteczny gadżet. U konkurencji zapewne jest więcej schowków, jednak te w Verso...
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Należy wysoko ocenić Toyotę Verso.Biorąc pod uwagę główne elementy auta,to nawet bardzo wysoko.Detale,wiadomo nie zawsze zadowalają.Jak na samochód rodzinny na pewno jest on bardzo trafiony.Duży bagażnik(oczywiście nie taki jak w kombiaczu),ale sporo pakunów się pomieści,łącznie z wózkiem i łóżeczkiem turystycznym,przestronne wnętrze dobrze dopracowane i rozplanowane nie budzi zastrzeżeń.Sporo różnorodnych funkcji ułatwiających życie,np....
2,6
~KAMILLO75
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
-Z rdzą w tym aucie jest jak z rudym na imprezie ciężko go wygonić. Jeśli mówisz że nie masz rdzy sprawdź pod podłogą. Auto drogie, za drogie, -Cenna auta to duża wada. Lepiej kupić tańsza Corolle verso i nie przepłacać 10 tyś zł. A za rok dwa to Verso będzie tyle tańsze. Są lepsze auta w tej cenie. -Szwankująca elektryka. razi po oczach i może przeszkadzać chyba że ktoś lubi choinkę
~Przemkos
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
W tej klasie jedynym sensownym rywalem był Citroen C4 Picasso. Nie żałowałem wyboru ani przez chwilę, choć samochód nie jest wolny od wad - przede wszystkim twarde zawieszenie dające się we znaki na drodze gruntowej którą dojeżdżam do domu, i zbyt głośny szum powietrza przy większych prędkościach. Za to niezależne fotele w 2 rzędzie, dodatkowo przesuwane tworzą doskonały mini-autobus dla 5 osobowej rodziny
~Andrzeju
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Na ocenę aktualnego auta zawsze ma wpływ to czym się jeździło wcześniej. W porównaniu z moją poprzednią toyotą auris obecna oferuje wygodniejsze wnętrze, większy bagażnik ale też gorsze przyspieszenie, większe spalanie i gorsze niektóre drobiazgi
~riesling
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Ten samochód to nie rajdówka i to mi odpowiada. Czy jest to samochód rodzinny? Pewnie tak chociaż na małą rodzinę bo to wszak minivan;). Trochę mi brakuje przestrzeni bagażowej i na wakacje musiałem się zaopatrzyć w box. Byłem bardzo zaskoczony hałasem, a właściwie jego brakiem, przy jeżdzie autostradą z tym boxem, z szybkością ok. 120 km. Jak na razie, po 10 tys km, moje oceny są jak najbardziej pozytywne czego i Wam życzę.
~Maestro
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Solidny samochód za solidną cenę, ale uważam, że warto. Ja mam wersję SOL czarny metalik srebrne relingi dachowe srebrne światła i inne wstawki. Wygląda to na mój gust rewelacyjnie. Uprzednio spotkałem się z oceną tego samochodu przez redaktora jednego z portali internetowych bodajże gazeta.pl, który nijaki wygląd uznał za jeden z minusów tego modelu. W przypadku czarnego metalica na pewno nie ma racji.No i nie jest to samochód ludu - VW.
~Pfizer
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Niezawodny samochód dla każdego pokolenia kierowców.I młodych i starych.
~Japan Fun
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Bardzo przyjemne w prowadzeniu odpowiednio szeroki rozstaw osi.
~Włodek
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Fajne rodzinne autko, niewysokie spalanie (latem do 9 litrów, a w zimie do 10,5 litrów benzyny na 100 km po mieście)
Toyota Verso Minivan