Lista ocen Toyota Verso Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW 2009-2013 (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Buczo
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Cena jest zdecydowanie wysoka,a jakość detali może budzić zastrzeżenia.Wg mnie za podstawowe elementy auta płaci się trochę wygórowaną cenę,ale biorąc pod uwagę nowoczesne rozwiązania i wprowadzone technologie przez Toyotę,to trzeba zapłacić.Być może wygórowana cena jest efektem obecnego kryzysu.
~Erni
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Cena Cena i jescze raz Cena i nawet dla stalych klijentow nie chca duzych rabatow dawac ,ale powiem szczerze ze jak mialem kupic 2 auto to i tak bylem tylko w jednym salonie Toyoty i kupilem bo zalezy mi na nie zawodnosci
~marks
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
dobre ale mogli dać mniej plastyku więcej materiału za tą cenę.polecam te auto jazda miła miejsca dużo i siedzenia wygodne z tyłu wyprofilowane zobacz konkurencie- rubbish.
~Kris
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
ZA DROGO, jakość bardzo przeciętna, gorzej niż w KIA, a cena jak za mercedesa - po prostu kicha, serwis drogi i mają klienta gdzieś, przynajmniej tak jest w Rzeszowie - PORAŻKA
~E&M
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wg. mnie historia samochodu,przebieg i stan są adekwatne do ceny jego zakupu.Mam nadzieję, że nie zawiodę się na marce.
~Pfizer
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Wartościowy zakup w stosunku do ceny która jednak jest wysoka
~Japan Fun
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Drogi ale bezawaryjny. Nie znam żadnych złotych rączek bo nie muszę do nich jeżdzić
~Novina
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Nie boję się samochodu, żadnych niespodzianek a to bezcenne.
~Andrzeju
Jakby tak auto kosztowało o 20% mniej to dałbym 'doskonale'
~Verso
Minivan 1.8 Valvematic 147KM 108kW
Toyota zawsze stawia wysoką poprzeczkę sknerom takim jak ja. Jest droga, ale warto.
Toyota Verso Minivan