Lista ocen Toyota Yaris Verso (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marcin35265
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Miałem rożne auta, ale Yaris Verso służy do jazdy a nie jak poprzednie żeby stale coś w nich grzebać, to jakaś gumka,łożysko,hamulce itp. toyotą jedziesz na przegląd i pomimo 10 lat diagnosta sprawdza wszystko i mówi że auto jest jak z salonu, po prostu wsiadać i jeździć.
~Antek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Aktualnie za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić około 10 tyś. to dużo? Może więcej niż europejskie auta, ale za to tutaj na cenie zakupu praktycznie kończą się wydatki. Pojemny i bezawaryjny.
~Ketrab
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Cena salonowa była przesadzona, lepiej sytuacja wygląda z używanymi. Wiadomo, że Toyota zawsze trzyma cenę, ale ponownie dałbym te pieniądze na zakup tego auta (niskie koszty utrzymania).
~biabolo
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Moze nie rewelaca jesli chodzi o komfort jazdy,dosc glosno w srodku,siedzenia tez nierewalcyjnie wygodne,ale praktycznosc i pakownosc tego autka nie ma sobie rownych
~palermo z rybnika
Verso 1.5 i 16V 106KM 78kW
Wybierałem pomiędzy VW Polo Cross z 2005 a tą Toyotą. Toyota tańsza o około 5000zł przy porównywalnym stanie technicznym. Więc wybór był prosty!
~Fan Japończyków
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Cena zakupu była wysoka. Za połowę tego miałbym Renault Kangoo z tego samego rocznika, ale wolałem Japończyka w myśl zasady co tanie to drogie...
~Darek
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Choć auto kupiłem w polskim salonie w 2000 roku i dokupując klime zapłaciłem krocie nie żałuję żadnej złotówki wydanej na ten samochód.
~Yaris Verso
Verso 1.4 DI 75KM 55kW
Yaris Verso jest dość kosztowny w zakupie ale eksplatacja jest bardzo tania i nic a nic się w nim nie psuje Tylko wymieniać olej filtry i jeździć
~Moba
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
Kupiłam to auto używane, więc nie straciłam po pierwszym roku:) Wartość tego auta nowego jest jednak zbyt wysoka (z tego powodu ponoć już go nie produkują)
~Coolvi
Verso 1.3 i 16V 86KM 63kW
To wszystko co możesz tutaj przeczytać możesz mieć w swoim garażu za zaledwie pare tysięcy złotych w dobrym stanie.