Lista ocen Toyota Yaris I 1.3 i 16V 86KM 63kW 1999-2005 (107) - Całokształt

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz II Kraków
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Yariska 1300cm3 uważam jest klasą sama dla siebie,nie jest ideałem ale nie znajduję równoważnego konkurenta.Posiada ABS.ESP,wspomaganie2xpoduszka ,doskonałe wbudowane radio z CD (fabryczne),wadą jest brak w standarcie klimatyzacji dlatego musiałem dokupić i uwaga-brak jest ograniczników w drzwiach-mała rzecz a czasami dokuczliwa
~aplata@bytom.cstr.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
na razie ocena przeciętna. jak pojeżdże dłużej to będzie pełniejsza. Narazie jestem zawiedziony spalaniem po mieście i nie najlepszą widocznością - zwłaszcza przez tylną szybę oraz nadmiernym hałasem od podłogi w czasie szybkiej jazdy. Wykonczenie drobiazgów (lusterka boczne elementy w bagazniku) nie najlepsze.
~Goliathus
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Jest to auto do miasta. I jako takie oceniłbym na 4. Ale ogólnie daje mu 3. Do jazdy miejskiej polecam wersje 3d, wszędzie się zmieścisz. Wg mnie auto również całkiem przyzwoite z wygladu. Jeżeli ktoś by się mnie zapytał czy warto, odpowiedziałbym \"Tak\" Świetne dla początkującego kierowcy.
~deckboy
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
ogólnie polecam to auto, najwiekszy plus to silnik i jego dynamika, troche hałasuje przy tym ale które małe autko w środku jest ciche przy obr. silnika 6-6,5tyś???;-) i bez obaw silnik się tu nie rozleci, on lubi takie obroty a codzienność to 4tyś. tego wymaga VVTi/zmienne fazy rozrządu/.
~Marc
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Autko raczej do miasta. Wygląd zmężniał wreszcie, tak więc mężczyzna nie musi się już tłumaczyć dlaczego jeździ Yarisem. Auto bez szczególnych osiągnięć i rozwiązań, przez to powinno procentować niską awaryjnością. Cena i możliwości wyposażenia są mało atrakcyjne. Licze tylko na dobrą cenę przy odsprzedaży.
~Artumi
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Bardzo przyjemne auto do miasta i gdzieś dalej.Fajny silnik dający duża frajdę z jazdy.Dobry układ jezdny.Ciekawa stylizacja wnetrza.Przesuwana tylna kanapa.Sa też wady(najgorsze to odgłosy opływu powietrza) ale jest ich mniej.Droga jest też klimatyzacja w ASO?
~mich
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
W swojej klasie i za tą cene - auto bezkonkurencyjne. Idealne do miasta i na trasę, dla delikatnej kobiety i twardego gościa. Porównanie z Punto jest w tym przypadku wręcz śmieszne. Prowadzi się super - szczególnie na trasach. Bączek rzadko kiedy pozostaje w tyle :)
~Piotr
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Auto spelnia moje oczekiwania. Najbardziej zadowolony jestem z silnika, po jezdzie probnej wiedzialem, ze bedzie to 1300. Jesli chodzi o wersje nadwozia to zdecydowania polecam 5dr. Warto zainwestowac w ABS (dziala wysmienicie) - nawet kosztem innych dodatkow.
~pszmer@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Rewelacyjne autko, polecam wszystkim. Nie jeździłem yarisem z silnikiem 1.0 i nie mogę ich porównać, ale 1.3 robi z tego autka niezłą rakietę. Nie jest najtańsze ale jest warte swojej ceny. Do tej pory zero usterek, tylko paliwo i płyn do spryskiwaczy
~Misiek(Danonek)
Hatchback 1.3 i 16V 86KM 63kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony zakupu tego samochodu.W ciagu 4 miesiecy przejechałem 20 tys km bez problemow.auto dostało rowniez mocno po "tyłku" jest bardzo dynamiczne zwrotne lecz ma jedna wade jest dosc drogie w kupnie ale za znaczek sie płaci hihi