Szukaj

Dane techniczne Toyota Yaris I – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
3640 mm
Szerokość
1660 mm
Wysokość
1500 mm
Rozstaw osi
2370 mm
Rozstaw kół - przód
1450 mm
Rozstaw kół - tył
1430 mm
Prześwit
135 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
950 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
920 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1795 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1380 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1260 mm

Wymiary bagażnika

Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone)
950 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
205 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Toyota Yaris I

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Toyota Yaris I
Porównaj parametry
Toyota Yaris I
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Toyota Yaris I