Oceny Toyota Yaris II Hatchback 3d

Oceny Toyota Yaris II Hatchback 3d – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Yaris II Hatchback 3d

~Marek Zielarski
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Fajne autko. Nie spodziewałem się że w środku jest tyle miejsca biorąc pod uwagę wielkość tego wozidełka. Fotele choć mają już swoje lata mogą być-jak na razie plecy nie bolą nawet jak się trafiły dluższe wyjazdy. Silnik ma niby 69 koni, ale nie powala. Do spokojnej jazdy zupełnie wystarcza. Spalanie bardzo niskie-średnie wychodzi między 4,7 a 5. Nie sugeruję się komputerem (który pokazuje jeszcze mniej o ok. 0,3l ) tylko tankuję do pełna i...
~marcus
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Dziwią mnie tu pewne wpisy, więc ujmę to tak. Auto rewelacyjne. Trzeba jednak pamiętać z czym porównujemy. Jezeli ktoś mysli, że za takie pieniądze powinien mieć zegarek z wodotryskiem, to może się srodze zawieść. Przez trochę ponad rok przejechałęm autem ponad 100 tysi. Pracowałem na nim jako przedstawiciel, więc raczej można sobie wyobrazić, jak wygladała codzienność. Ja o auta staram się dbać, ale jendak codziennie trzeba było wsiadać i...
3,7
~Pooti
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Pozytywne zaskoczenie. Auto kupione po przedstawicielu handlowym z przebiegiem 270 tys. km. Silnik bardzo oszczędny (spalanie około 4,3 przy spokojnej jeździe) i bardzo dynamiczny (mała masa spora pojemność, turbina).
~Wiola
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Mam Yarisa II z silnikiem 1.0. Super autko. Ilość koni nie powala, dlatego fani motoryzacji nie będą zadowoleni. Świetnie się sprawdza jako autko miejskie. Kilka razy jeździłam nim w dłuższe trasy (400-500km) i też dał radę :-) na lewym pasie się nie poszaleje, za to jadąc prawym yaris odpłaci się małym spalaniem. Polecam
~kierowca
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
jako auto do miasta, na krótkie trasy rewelacja. Sam silnik trochę słaby i przy dłuższych trasach może irytowac.Trochę mały bagażnik natomiast spora ilośc schowków i możliwośc przesuwania tylnej kanapy.
3,6
~Andrzej
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
w sumie auto jest ergonomiczne, wygodne, po złożeniu siedzeń tylnych powstaje całkiem pokaźna przestrzeń, dynamiczne, mało pali, ciche wewnątrz, w zasadzie bez usterek - tylko ta niezczęsna skrzynia MMT

Usterki Toyota Yaris II

Toyota Yaris II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Ja osobiscie nie dałbym ok 50 tys za tego diesla. Szkoda kasy, mozna kupic naprawde duzo lepsze auto. Srodek tragedia, plastiki masakryczne. Widac tandete. mały bagażnik, utrudniona wymiana zarówek, bardzo drogie czesci i przeglądy. ogólnie nie polecam. Prywatnie jeżdzę Peugeotem 307 hdi i kazdy powie ze francuz itd. Jak patrze w porównaniu do yarisa to obsługa i czesci kosztują sporo mniej a i tak nic sie nie psuje.
~Jola
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Przez 11 lat auto świetne, ale czas już poszukać czegoś nowszego.
4,1
~kij
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Poręczny samochód, trwałe zawieszenie, kiepske wykończenie wnętrza.
3,4
~Łukasz
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Dobre i ekonomiczne auto. Niskie zużycie paliwa to największy plus tego samochodu.
Toyota Yaris II Hatchback 3d