Oceny Toyota Yaris II Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW 2005-2011

Toyota Yaris II Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW 2005-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Yaris II Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW 2005-2011

~marcus
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Dziwią mnie tu pewne wpisy, więc ujmę to tak. Auto rewelacyjne. Trzeba jednak pamiętać z czym porównujemy. Jezeli ktoś mysli, że za takie pieniądze powinien mieć zegarek z wodotryskiem, to może się srodze zawieść. Przez trochę ponad rok przejechałęm autem ponad 100 tysi. Pracowałem na nim jako przedstawiciel, więc raczej można sobie wyobrazić, jak wygladała codzienność. Ja o auta staram się dbać, ale jendak codziennie trzeba było wsiadać i...
3,7
~Pooti
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Pozytywne zaskoczenie. Auto kupione po przedstawicielu handlowym z przebiegiem 270 tys. km. Silnik bardzo oszczędny (spalanie około 4,3 przy spokojnej jeździe) i bardzo dynamiczny (mała masa spora pojemność, turbina).
3,6
~Andrzej
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
w sumie auto jest ergonomiczne, wygodne, po złożeniu siedzeń tylnych powstaje całkiem pokaźna przestrzeń, dynamiczne, mało pali, ciche wewnątrz, w zasadzie bez usterek - tylko ta niezczęsna skrzynia MMT
~Daniel
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Ja osobiscie nie dałbym ok 50 tys za tego diesla. Szkoda kasy, mozna kupic naprawde duzo lepsze auto. Srodek tragedia, plastiki masakryczne. Widac tandete. mały bagażnik, utrudniona wymiana zarówek, bardzo drogie czesci i przeglądy. ogólnie nie polecam. Prywatnie jeżdzę Peugeotem 307 hdi i kazdy powie ze francuz itd. Jak patrze w porównaniu do yarisa to obsługa i czesci kosztują sporo mniej a i tak nic sie nie psuje.
~juross
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Auto sprawdza sie doskonale w dojazdach do pracy. Przejechalem okolo 70 tys w ciagu 2 lat I jest ok. Auto kupilem gdy mialo okolo 155 000km
~Grzesiek7

Usterki Toyota Yaris II

Toyota Yaris II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kinga
4,1
~Focus__Fan
Hatchback 3d 1.4 D-4D 90KM 66kW
Biegi mogłyby wchodzić o wiele lżej, skrzynia pracuje dobrze ale z dużymi oporami. (Skrzynia biegów)
Toyota Yaris II Hatchback 3d