Oceny Toyota Yaris III Hatchback 3d

Oceny Toyota Yaris III Hatchback 3d – wybierz silnik

Najnowsze oceny Toyota Yaris III Hatchback 3d

~hen65
Hatchback 3d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jeżdżę yarisem 4 lata.Na miasto może być, na trasę szału nie ma.Zużycie paliwa średnio na poziomie 6 litrów.Priorytetem dla mnie było ,, auto bezawaryjne oraz bezpieczne" i takie ono właśnie jest. Wszystko hula i nie wiem do tej pory co to naprawy.Wymieniam tylko filtry i oleje .Mankamentem jest to, że silnik ,,dostaje życia "dopiero od 3 tyś. obrotów,ale to jest kwestia przyzwyczajenia.Pole martwe przednich słupków mogło by być mniejsze....
~polman
Hatchback 3d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
A miało być tak pięknie, auto wg reklam bezusterkowe. Jak na 3 letni samochód sporo uciążliwych usterek. Zaczęło się już po wyjeździe z salonu. Niedziałające radio, później wymiana paru części w układzie jezdnym, dopełnienie to samozamykający sie zamek bagażnika. ASO nie potrafi usunąć tej usterki i podpiera się oczekiwaniem na opinię Japończyków.
~Tomi
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto stworzone do miasta. Niskie spalanie, duża zwrotność, łatwość parkowania, eleganckie wnętrze z naprawdę dobrymi materiałami. Siedzenia wyprofilowane i wygodne. Mimo kilku mankamentów Polecam do spokojnej jazdy. Auto bezawaryjne.
~Adrian
~Adrian
2,7
~Andreas )
Hatchback 3d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
silnik 1,0 - porażka moja kosiarka pracuje lepiej. wszystko pod maską drży brak mocy i ta kontrolna która sugeruje zmieniać biegi przy 2000 obrotów. Mam wrażenie że ten silnik płacze. Ekologia tak daleko posunięta że co 100 tys będziemy wymieniali silniki na nowe - ale jesteśmy EKO (Silnik)
~Mirek
~Marek