Oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2014-2017

Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2014-2017 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2014-2017

~swen
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Trochę przechwalone auto. Główna zaleta to wygląd i łatwość odsprzedania. W tym segmencie i przedziale cenowym można znaleźć coś wygodniejszego i lepiej wyposażonego. Bardzo ostro działające hamulce. Może to kwestia regulacji a jeżeli nie to trzeba mieć "bardzo lekką nogę". Brak osłony pod silnikiem - nie przewidziano w tym modelu. Za to dużo miejsca koło silnika dającego łatwy dostęp przy naprawie. To samo z plastikowymi nadkolami tylnych kół...
~macbaton
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
samochód bardzo popularny, ale ja w środku czuję się wyjątkowo, denerwuje mnie to, że w samochodzie za lekko ponad 50 tys, nie ma podgrzewanych lusterek??? Przełącznik kierunkowskazów przy lekkim trąceniu tylko 1 mignie??? (a ja myślałem, że 3x to standard?). Konsola środkowa przy lewarku jest ruchoma na spasowaniach z kokpitem, choć nie przeszkadza. Do plusów muszę przyznać to bardzo dobre zachowanie na drodze, łagodnie wybiera dziury, ma...
2,7
~max81
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto wykonane tandetnie, w serwisie poza przeglądami byłem dwa razy i usłyszałem ten typ tak ma. Plastiki źle spasowane, przy wzroście 185 ciężko dobrze ustawić fotel. W dłuższej trasie lepiej ustawić fotel bardziej pionowo. Światła kiepskie.
4,1
~Dracco
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Jak na ten segment to Yaris jest dosyć uniwersalnym autem , choć niepozbawiony drobnych mankamentów. Ogólnie:samochód z silnikiem 3cyl. o poj. 1.0 l., nie może być zachwycający, co tyczy się kultury pracy , osiągów etc.
~Aleks
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
ładna karoseria, słabiutki silniczek, dobrze wyposażone za tą cenę
2,2
~Leszek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Fatalny serwis, który sprzedał samochód. Toyota Motor Poland totalnie lekceważy poważne usterki nie chcąc naprawić bubla na gwarancji.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Toyota Yaris III Hatchback 5d Facelifting