Oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2011-2014

Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2011-2014 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW 2011-2014

~LStela
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
O ile jakość jak zwykle bez zarzutu, to auto zdecydowanie gorsze od Yaris I jeśli chodzi o projekt. Wkurza mnie wiele dodanych nowych elementów. Np. nie można mieć otwartych drzwi i włożonego kluczyka do stacyjki, bo piszczy. Niezapięte pasy - piszczy. Standardowo pojazd jest sprzedawany bez koła zapasowego (jest wyposażeniem dodatkowym. W porządku, ale bez koła zapasowego, po włożeniu ciężkiego bagażu do bagażnika cienka mata zapada się do...
~Łukasz
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Potrzebowałem niedrogiego w utrzymaniu auta dla rodziny 2+1 (+1 w chwili zakupu 1,5 roku) w większości do jazdy po mieście (Warszawa). Wybór padł na Yarisa 1.0 trochę przypadkiem gdy zobaczyłem to auto w komisie przy salonie Toyoty i do niego wsiadłem. Urzekł mnie przestronnością, a następnie prowadzeniem i zawieszeniem (wszystko oczywiście w odniesieniu do klasy auta, nie jest to przestronność Scenica czy prowadzenie BMW). Po dodaniu małego...
3,5
~Piter
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Dopiero początek jazdy ale co można się spodziewać po takim małym samochodzie. Silnik na postoju troszkę się trzęsie ale podczas jazdy już praca silnika jest normalna. Spalanie 5.6 do 7.0 kupiłem z myślą że malo bedzie spalac paliwa i zero usterek oczywiście tylko na krótkie trasy.
3,3
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
To pierwsza toyota z jaka mam kontakt i jest po prostu średnio. Auto strasznie słabe silnik trzeba mocno kręcić żeby jechało. 95% przebiegu jeżdżę sam zero bagażu, przy czterech osobach wyprzedzanie staje się bardzo trudne, wręcz niebezpieczne. Auto używam od nowości przy przebiegu 68 tys w desce koło licznika coś puka, plastiki trzeszczą, z podwozia dobiegają dziwne stuki. Strach pomysleć co będzie po 100 tyś. Na szczęście to auto firmowe.
~Kierowca
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Kupiony nowy. Na razie przebieg ponad 30 tys to nie dużo. Zobaczymy później. Do tej pory po prostu wsiadam i odjeżdżam. Wszystko oceniam na dobrze, bo nie wiem jak może być doskonale, albo przeciętnie. Samochód po prostu jeździ.
3,6
~Luki
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Pojazd z tym silnikiem polecany wyłącznie na miasto dla maniaków oszczędzania paliwa i fanatyków marki Toyota (też pod względem niezawodności o której trudno mówić z powodu krótkiej bytności na rynku). Patrząc chłodnym okiem samochód niczym się nie wyróżnia od konkurencji, nie zaskakuje, Ma przeciętne parametry, warkotliwy i za słaby silnik i zdecydowanie za bardzo przepłacony.
~R.M
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Proste i bardzo dobre autko , absolutnie bezproblemowe.
~Marcel
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
69 KM niby mało ale daje rade przeciętna kultura pracy ale i małe spalanie. Materiały jak na tego typu auto mogą być, przestrzeń spora ( w 5d ) Awaryjność jak na razie nic.
~Pan X
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Auto na firmę katowane katowane i cały czas odporne na nas. Proste i tanie ( nie w zakupie )
~Mirek
Hatchback 5d 1.0 VVT-i 69KM 51kW
Super autko , co do czepiania się panowie z Skody spać albo do roboty a nie pierdoły tu wypisywać
Toyota Yaris III Hatchback 5d