Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2011-2014 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kota
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nie, że jestem kobietą, ale za mało podręcznych schowków. Pozostaje tylko boczna kieszeń w drzwiach, schowek w desce rozdzielczej i malutki (niezbyt udany) przy drążku zmiany biegów (fachowe określenie pewnie jest inne, ale nie muszę się na wszystkim znać), z którego większość drobiazgów wylatuje przy ostrym hamowaniu. Brrrr....
~faziasty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jak daję prawie 60.000 za samochód tej klasy to powinien mi nie powiem co robić. Tymczasem w ciągu niecałego roku żarówki (po 3 miesiącach dwa stopy nagle się spaliły), w drzwiach coś mi lata luzem i się tłucze, skrzypiące pedały. To pierdoły, ale ciągłe wizyty w serwisie drażnią.
~komor28
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
raczej mało awaryjny - pękają w środku cieniuchne przewody czujników silnika jest problem ze zlokalizowaniem usterki.
~Andrzej z Dursztyna
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Często palące się żarówki w podświetleniu wskaźników, których niestety nie można samodzielnie wymienić.
~M. GW.
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Blokowanie tylnych drzwi, pęknięta sprężyna pedału sprzęgła,złe elektryczne sterowanie przednią lewą szybą.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Denerwują przepalające się żarówki. W zasadzie drobne się nie zdarzają.
~michu04
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Tylne prawe zawieszenie odzywa się na większych nierównościach
~Instruktor osk
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jeszcze nie odczułem, ale jak silnik padł to i drobiazgi zobacze
~Legia mistrz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Fatalne plastiki. Na siłę można porysować paznokciem.
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
6,7