Lista ocen Toyota Yaris III Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW 2011-2014 (20) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miazek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Szukałem auta małego, w miarę nowoczesnego, z kompletem poduszek i sytemów bezpieczeństwa, w miarę oszczędnego - i takim właśnie jest Yaris. Spalanie na oczekiwanym poziomie - przy prędkościach do 80 km/h można spokojnie oscylować między 3,7 - 4,0 ale jeśli chcemy pojechać do stówki, to spalanie będzie poniżej pięciu litrów. Bez względu na warunki i szybkość jazdy, do tej pory nie udało mi się przekroczyć 6l/100 km. Uwaga: spalanie znacznie...
~Kris-k13
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Tu musze podzielic sie opnią jak kupiłem autko miało przejechane 2000km i spalanie mnie zaszokowało na kompie srednie spalanie pokazało 10,5L teraz auto jezdzi na nauce jazdy i na kompie 6,8 w mieście na klimie i tu jestem w szoku tak wiec autko musi troche pojezdzic żeby sie dotarło. auto było Demo mało jezdziło tylko pare km dziennie to moze dlatego tyle pokazywało na kompie.
~Robert
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
W mieście, w marcu 2012r., średnie zużycie nie przekroczyło 6,5/100km Trasa 560km: średnio wg/komputera: 5/100, natomiast mój pomiar metodą pełnego zbiornika: 5,2/100km. Dane t trasy: Prędkość 110km/h, 6 bieg, niecałe 3000 obrotów silnika, zużycie: 5,4/100km. Moje pierwsze odczucie dotyczące zużycia paliwa, biorąc pod uwagę moc silnika, jest pozytywne. Zobaczymy, co będzie dalej.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto praktycznie bezawaryjne a kursanci mu nie żałują. Zawieszenie niedotykane chociaż powoli jakieś luzy powstają (sprawdzałem). Póki co padł rozrusznik, sprzęgło 2 razy (kursanci potrafią :) ), robiłem hamulce z przodu (tył niedotykany od nowości a dalej jest czym hamować! ), regulację gazu - 3 razy, przegub przód i to tyle w zasadzie. Oceńcie sami.
~bledzik
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Samochód wypożyczony w Czarnogórze. Zrobiłem nim ponad 220 km, średnie spalanie 6,4 /100, prędkości 50-80 km/h, szybciej tam trudno jeźdźić, jazda non stop z klimatyzacją. Silnik słaby w dolnych obrotach, przyspiesza dopiero na wyższych obrotach. Ponoć typowe dla japońskich konstrukcji
~faziasty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Niestety słabe osiągi nie są rekompensowane przez ekonomię, bo jeżeli chcemy jako tako jechać to trzeba przycisnąć, a wtedy spalanie jest po prostu duże. Za naprawy jeszcze nie płaciłem, w przyszłym tygodniu jadę na kontrolę, wymianę oleju i filtra po 15.000 - pan w serwisie powiedział, że to będzie 500zł.
~maztoyoty
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Autko z automatem i prawie 100KM spala w mieście 6-6,5l/100km. Dla mnie bomba. Na trasie można zejść poniżej 6. Na szybkiej trasie zbliża się do 7l/100km. Oponki ma tak cienkie, że komplet zimówek kosztuje tyle co nic. Pierwszy przegląd w ASO niecałe 600zł - to dobry wynik.
~kota
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
To był jeden z powodów, dla którego wybrałam Toyotę Yaris. Samochód ekonomiczny, spalanie naturalnie zależy od stylu jazdy. Osobiście nie "żyłuję" na maksa, płynna zmiana biegów i jest OK.
~Legia mistrz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jeżdżę dynamicznie po Warszawie. 8l/100km to norma. spokojnie można zejść do 7. Poniżej 6,5 (w stolicy) to już chyba katowanie silnika i innych użytkowników drogi.
~Marcin K
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto za drogie i serwis tez dobrze sobie liczy ale płaci się za markę Za to w fiacie ciągle cos się psuło a tu tylko lejesz benzynę i jeździsz :)
Toyota Yaris III Hatchback 5d