Lista ocen Toyota Yaris III (55)

3,3
~michu04
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Myślałem że mając pod maską 99KM będę startował 1-szy spod świateł, a wcale tak nie jest. Autko fajne, duża moc, a mułowate :-(
~Tadeusz
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Moc zupełnie wystarczająca jak na moje potrzeby. Jestem emerytem.Jeżdżę spokojnie ale moc jest wystarczająca do bezpiecznego wyprzedzania. (Silnik)
~Fedek
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto bardzo głośne. Zużycie materiałów wnętrza oraz podzespołów mechanicznych znaczne. Cena zbyt wygórowana. Dość dobre wyposażenie (kamera cofania, multimedia, kierownica wielofunkcyjna). Design z zewnątrz OK, w środku średnio.
3,2
~M. GW.
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Stuki przy skrzyni biegów przy wciskaniu sprzęgła na biegu jałowym. (Skrzynia biegów)
~Ts
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony od samego początku.
~Krzysztof
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Nie wiem jak ludzie potrafią osiągnąć tak wspaniałe rezultaty. Mój Yaris to istna porażka. Pali jak smok. Po mieście nie schodzi 8,6 , zimą to 9,5 po mieście i to tylko 50km/h Autostradą to tylko 90km/h i wtedy zmieści sie w 6-6,5 a jak szybciej to zaczyna się "wir w baku " Zgłaszaliśmy problem w ASO ale bez odzewu. Auta nie polecam. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~hen65
Hatchback 3d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jeżdżę yarisem 4 lata.Na miasto może być, na trasę szału nie ma.Zużycie paliwa średnio na poziomie 6 litrów.Priorytetem dla mnie było ,, auto bezawaryjne oraz bezpieczne" i takie ono właśnie jest. Wszystko hula i nie wiem do tej pory co to naprawy.Wymieniam tylko filtry i oleje .Mankamentem jest to, że silnik ,,dostaje życia "dopiero od 3 tyś. obrotów,ale to jest kwestia przyzwyczajenia.Pole martwe przednich słupków mogło by być mniejsze....
~Legia mistrz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Czasem 3 gorzej wchodzi gdy zmieniam z 2 w czasie skrętu. Ale nie jest to nie problem. (Skrzynia biegów)
~przemku
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
To już mój trzeci Yaris, i nie piszcie mi o takich usterkach jak zabrudzona kamera cofania (dewianci) Ekran wystarczy przełączyć w tryb dzienny i wszystko widać Wiem, że tym samochodem znowu zrobie 100000 km, bez niespodzianek
Dziennik kosztów dla Toyota Yaris III
6,6
~stanisław
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
samochód nie wart ceny, plastiki w kabinie słabej jakości, obsługa w ASO bardzo kiepska. Mechanik podczas wymiany oleju stwierdził że filtr oleju nie wymieniany był od nowości a samochód był serwisowany w ASO 3 krotnie.