Lista ocen Toyota Yaris III (55)

~Comerc
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto na miasto, dla kobiet, jest lekkie, plusy mało pali i jakość wykonania, minusy - wolne, nie czuję się w nim stabilnie przy dużych prędkościach, lusterka w mróz cały czas zamarznięte nie wiem czy on ma podgrzewane czy nie, ale w innych po prostu nawet nie muszę się zastanawiać skoro brak śniegu, a tutaj musiałem je skrobać. Jest to ogólnie dobrej jakości auto do jazdy na małych przebiegach, do miasta!
~jamax
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Krótki, zwinny i obszerny w środku. Pasażerowie z tyłu też nie będą narzekać. Jedynie > 180 cm głowa dotyka podsufitki. 9 poduszek, kompletny, kapitalny system audio w ramach toyota touch, świetna współpraca z telefonem komórkowym, świetna kamera cofania, kontrola trakcji i stabilizacji toru, wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym
~boruch71
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto klasy B, z zewnątrz małe, w środku dorównało ilością miejsca kompaktom przełomu lat 90/2000. Linia, która jeszcze kilka lat będzie nowoczesna. Cztery gwiazdki (zamiast pięciu) za kilka niedociągnięć, o których zaraz napiszę.
~Milosz
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Ogólnie auto uważam za udane, właściciele Yarisa II mają prawo być rozgoryczenie i oczerniać Yarisa III na forach, gdyż zmiany w Yarisie III uważam za jak najbardziej tafione a kto uważa liczniki na środkowej konsoli za świetne, to ma na pewno inny punkt widzenia na środkową konsolę w samochodzie niż ja, każdy ma prawo do własnych opinii i upodobań.
~Mh
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jeżdżę 4 lata w nauce jazdy, 100km na sam dojazd po trasie plus miasto. Chociaż zrobilem nim juz 200tys, niedługo kupuję takie auto jako prywatne, bo jest rewelacyjne. Wybiorę tylko silnik 1,5, chociaż to 1.33 mnie oczarował swoją bezawaryjnością. Nie robiłem w tym aucie nic prócz wymiany sprzęgła i rozrusznika, ale to już zasługa kursantów. Zero problemów z zawieszeniem przy 280 tys km, a nie jeżdżę po drogach płaskich jak stół.
~Zbigniew
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Dobry samochód szczególnie do miasta. Ogólne wrażenie jest pozytywne. Mam wersję z silnikiem 1.33 i skrzynia automatyczną. Obraz ideału psują niedoskonałości wnętrza i spalanie, które w mojej ocenie powinno być niższe.
3,5
~Piotr K.
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Auto stricte użytkowe. Przyjemność z jazdy przeciętna, nudna, jak to Toyota. Kilka niespodzianek związanych z mitologiczną niezawodnością (wadliwy, blokujący się układ hamulcowy, awaria pompy wodnej). Po za tym auto ok.
~Bartek
Hatchback 5d 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Jeżeli ktoś szuka auta typowo miejskiego to Yarisa mogę polecić z czystym sumieniem. Samochód bezawaryjny. Nic się z nim nie dzieje. Nie do "zajechania". To auto po prostu jeździ.
3,7
~Markowski3
Hatchback 5d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
niby 100 KM , ale clio 2 , 98 KM które miałem 10 lat spokojnie toyotę " objeżdza" i to 2 krotnie. nie miałem nigdy takiego "muła" brak przyspieszenia od świateł , typowe auto emeryta lub dla " baby " . może silnik bezawaryjny ale przyjemność z jazy żadna. trzeba go kręcić po obrotach , a wtedy już taki oszczędny nie jest. (Silnik)
~Matys
Hatchback 3d Facelifting 1.33 Dual VVT-i 99KM 73kW
Autko wygląda zadziornie. Przez przejechane 8000km żadnych uwag. Silniczek dynamiczny i ekonomiczny ze względu głównie na LPG. Auto dla kobiety lub pary. Bardzo żwawe, ciche i wygodne. Duży plus za skrzynie 6 biegową. Klimatyzacja daje radę nawet w gorące dni. System audio bardzo ładnie, gra:) Świetnie działająca kontrola trakcji-zimą miałem okazję się przekonać. Autko, na pewno nie jest zawalidrogą, ale królem autostrad nie będzie. W mieście...