Lista ocen Toyota Yaris IV Cross (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
W moim egzemplarzu dwa razy padły światła LED (przednie dzienne, tylne), radio ciągle gubiło sygnał, silnik tylnej wycieraczki padł. W drugim (Comfort+Tech) fotel trzeszczał przy zmianie ustawienia, padło jedno swiatło LED (przednie dzienne), stukało w zawieszeniu. Wszystko robione w ASO na gwarancji, więc dokąd starcza gwarancji nie jest źle. Nawigacja ciągle się zawiesza, w obu samochodach.
~BundyPL1
Cross 1.5 125KM 92kW
No zepsuć się nic nie zepsuło - ale android Auto bezprzewodowo jest kapryśne - raz telefon się połączy a raz nie. Sprawdzane na dwóch różnych telefonach samsunga ze średniej półki. Co dziwne - zestaw głośnomówiący czy muzyka po bluetooth działa zawsze. Tylko android auto nie zawsze działa - w moim przypadku nie zawsze mogę puścić nawigację google maps.
~pmazurek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Nie mogę się wypowiedzieć na temat awaryjności, gdyż zbyt krótko jeździłem samochodem. Mogę za to zwrócić uwagę, że w egzemplarzach testowych (jeździłem dwoma, każdy miał na liczniku poniżej 1000 km) wszystkie plastiki Piano Black (panel klimatyzacji i półeczka nad nim) miały wyraźne rysy. Bardzo to psuje wrażenie i źle wróży na przyszłość.
~Tomek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
To chyba żarty. Dwa razy wymieniany rozrusznik, raz akumulator. Dwa razy mocowanie pasów tylnej kanapy. Rozszczelnienie klimatyzacji i zatarte łożysko prawego przedniego koła. Zapomniałem o cieknącym zbiorniku na płyn do spryskiwaczy. Wycieraczki od razu do wymiany bo robiły mazy.
~Tomek
~Marcel
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Przestała mi działać klima - w serwisie powiedzieli że coś się odłączyło, miałem problem z akumulatorem. Kilka razy tak zawiesiły się multimedia że musiałem dzwonić do serwisu i pytać co zrobić
~Misiek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Nie doświadczyłem żadnej usterki i mam nadzieję, że tak długo pozostanie. System multimediów działa płynnie, nie wyskakują żadne komunikaty,
~nigdywięcejtoyoty
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
czy ktoś wpominał o bezawaryjnej Toyocie? możecie to włożyć między bajki. ta legendarna bezawaryjość to wytwór czyjeś wyobraźni lub chwyt marketingowy
~Marek
Cross 1.5 125KM 92kW
skrzypi mi nadwozie, skrzypi coś w środku przy słupku B, spaliło mi się śiatło dzienne led, raz przestała działać mi klima ale to sie na razie nie powtórzyło
~Marek
Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW
Raczej ok ale jakieś drobiazgi się jednak pojawiły coś zmocowaniem fotela i jeden led przestał świecić
Toyota Yaris IV Cross