Lista ocen Trabant 1.1 Universal 1.1 41KM 30kW 1990-1991 (13) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
piepszy sie wszystko od zamkow do wycieraczek elektryka wszystko lerzy zaniedbasz jedno zaraz posypie sie reszta to jest auto dla konesera ktory lubie grzebac i zajmowac sie drobiazgami trzeba miec na to sporo czzasu na auto do codziennej jazdy do jakiej ja go urzywalem odradzam i przestrzegam naprawde po za tym auto jest juz tak kultowe zeby je kupic i zajezdzic na smierc to straszna szkoda lepiej zeby sluzyly ludziom z pasja
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
Zaliczyłem przepalenie wydechu, urwaną klamkę w drzwiach, urwane zawiasy tylnej klapy (moja wina). Pod tym względem nie jest żle, części za to trochę trudniej dostać i są stosunkowo drogie.
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Na ten wiek i przeszłość myślę, ze niezle - urwana linka sprzęgła, przepalony tłumik, urwana klamka wewnętrzna drzwi pasażera i inne mniejsze rzeczy - jak to w starym aucie.
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
poza wymianą płynów, klocków, filtrów wymieniałem tylko palec zapłonowy, poza tym wszystko chodzi bez zarzutu!
~Robert "PREZESWLKP" Piątek bigolus@go2.pl lub catwlkp@go2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
te auta nie sa produkowane od 10 lat i tak jak kazde auto wiekowe co rusz sie cos popsuje...ale zadziej niz maluch lub stare skody
~aandreaas, zambrów aandreass1964_11@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
zawiasy tylnej klapy,podnośnik szyby,linka sprzęgła przecieki karoserii
~Q
Universal 1.1 41KM 30kW
trzeba wiedzieć jak zadbać o niego, i nie ma mowy aby zawiódł
~jazz
Universal 1.1 41KM 30kW
elektryka kisi, czasami trzeba go poglaskac i czule cos powiedziec aby sie nie psul
~Tomcio.Wlkp
Universal 1.1 41KM 30kW
zależy od auta, w moim już jest O.K. ale trochę tego było
~07
Universal 1.1 41KM 30kW
Brak powazniejszych uisterek w drobiazgach :)
Trabant 1.1 Universal