Lista ocen Trabant 1.1 Universal 1.1 41KM 30kW 1990-1991 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
ergonomia ok moze popielniczka dla palacego troche za daleko bo az na pod szybiu ja sie ciagle musialem odrywac od siedzenia, do reszty nie mam zastrzerzen no chyba ze to przeklete miejsce na radio to tez porazka pasazer z boku ma je przed samym nosem a kierowca musi do niego siegac przez cala dlugosc auta w srodku, i jeszcze hamulec reczny ktory doslownie lerzy u mnie na podlodze i zeby do niego siegnac trzeba sie niezle wygiać w prawa strone
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
Wiadomo - trabant... Fotele niezbyt wygodne , ale porównując z tą samą klasą czyli maluchem to po prostu mercedes. Niby wszystko przaśne i prostackie, ale cziała bez trzaśnięć, zgrzytów i zacięć, i wszystko pod ręką. Tylko po ręczny trzeba się trochę schylić.
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Fotele mało wygodne ale dostęp do wszystkich "przyrzadów" sterujących poprawny. Dużo wiecej miejsca na nogi w porównanie z rywalem(126p) dzięki płaskiej podłodze bez środkowego tunelu.
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Wszystko na swoim miejscu, mało przycisków, bardzo łatwa obsługa, co mnie drażni?!-zbyt mało możliwości ustawienia fotela, gdyby fotele były lepsze-komfort byłby o niebo lepszy!
~Robert "PREZESWLKP" Piątek bigolus@go2.pl lub catwlkp@go2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
ja mam kombi wiec wloze nawet dwa monitory 17 cali... a po malych przeróbkach po rozłozeniu tylnich siedzen uzyskujemy 2,0x1,4 miejsca na lezenie np SPAC w aucie
~jazz
Universal 1.1 41KM 30kW
wszystko w zasiegu reki :) zeby otworzyc szybe pasazera nie musze sie zbytnio wychylac, ale zato moge wyprzedzac na trzeciego albo i czwartego :)
~Tomcio.Wlkp
Universal 1.1 41KM 30kW
to kwestia przyzwyczajenia, są gorsze auta (wymiana żarówek fiat punto)
~07
Nie duzo lepsza niz w trabancie 601,tylko te zaglowki :),ocena 3,5
~ryszard_dubisz@poczta.onet.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
jeśli uwzględnić przesunięcie mocowania fotela kierowcy do tyłu
Trabant 1.1 Universal