Lista ocen Trabant 1.1 Universal 1.1 41KM 30kW 1990-1991 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
jesli chodzi o wieksze zeczy to nie narzekam specjalnie nic sie nie psuje silnik wyprodukowany przez IFA na licencji Volkswagena jest calkiem mocny taki sam jak montowali w POLO w tym samym roczniku ale za to jak sie juz cos zepsuje uwaga czesci dorgie ciezko dostepne ale sa patenty na to zastepuje sie te czesci z innych aut na zasadzie mlotka i srubokreta daje rade ...
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
W poprzednim egzemplarzu padła uszczelka pod głowicą moduł zapłonowy, a w tym mam do wymiany przegub półosi napędowej. Lubią pękać chłodnice, kiedys urwał mi się przerdzewiały tylny wachacz, ciekną amortyzatory, urywają się zawiasy tylnych drzwi w kombi i korozja wszystkich drzwi i podwozia.
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
W trasie zepsuł mi się raz, a zrobiłem nim 100 000km, padł uszczelniacz wału rozrządu.Wymieniłem też tarcze i szczęki hamulcowe, oraz uszczelkę pod głowicą. Mało żywotnym elementem są regenerowane amortyzatory (dziękujemy wam drogowcy).
~Robert "PREZESWLKP" Piątek bigolus@go2.pl lub catwlkp@go2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
tak male uto z tak mocnym silnikiem trudna zarznac (ze tak powiem) ale nieumiejetna jazda zniszczy kazdy silnik minusem jest to ze 1,1 sa gorzej zakonserwowane od 601 (podwozie) i szybka leca progi i nadkola
~aandreaas, zambrów aandreass1964_11@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
skrzynia przy około 150 tyś wysiada ,trzeba pamiętać o wymianie paska rozrządu ,dwa razy wypaliło mi przełącznik zmiany świateł zamontowałem przekaźniki
~07
Universal 1.1 41KM 30kW
Po za tym ze odlecialo mi kolo przy setce (na autostradzie) nie mialem nic powazniejszego,teraz nic sie nie dzieje
~ryszard_dubisz@poczta.onet.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
mój samochód był przez 10 lat eksploatowany na wsi, stąd musiałem trochę dołożyć żeby doprowadzić go do przyzwoitego stanu
~jazz
Universal 1.1 41KM 30kW
mam go 3 lata i raz tylko mnie sciagano, jak pompa paliwowa poszla szczekac. 80zl kosztowala
~dqh
Universal 1.1 41KM 30kW
wymieniłem amorki, od nowego odpadał lakier, oringi
~bujbb jkjhc
gaźnik częste regulacle