Lista ocen Trabant 1.1 Universal 1.1 41KM 30kW 1990-1991 (13) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
przestrzen... to slowo dla projektantow trabanta bylo chyba nie znane mam 185cm wrzostu dlugioe nogi i to juz jest tragedia kolo kierownicy jest ogromne nog pod nim nie mieszcze musze siedziec jak by okrakiem ale za to wtedy prawa noga przeszkadza w zmianie biegow jazda czasme przypomina nie ustanny taniec prawa noga co strasznie meczy nad glowa przestrzeni jeszcze troche mam a no i barkami z pasarzerem sie tez nie dotykam wiec to calkiem...
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Z przodu jest znośnie, gorzej z tyłu choć miejsca z kompletem pasażerów w mieście powinno wystarczyć:) Mam wersje kombi i nawet w PIĄTKĘ zapakowaliśmy się wszyscy i przez 100km naszej trasy było bardzo fajnie! Dodam, że auto tak zapakowane po sam dach potrafiło "iść" nawet 125-130km/h
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
Konkurencja wypada bardzo blado, choć do ideału też bardzo daleko, płaska podłoga pozwala rozkoszować sie zwiększonym miejscem na stopy. Na uwagę zasługuje wielki jak na tę klasę bagażnik (400l) i płaska jak stół podłoga do przednich siedzeń po złozeniu tylnych (1400l).
~Robert "PREZESWLKP" Piątek bigolus@go2.pl lub catwlkp@go2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
po zmianie fotyelina z peugota lub citroena nie przeskadza juz nadwozie 3 drzwiowe pozartym tak malego z zewnatrz i duzego w srodku auta nie kupi sie za te pieniadze
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Kierowca jakoś jeszcze wytrzyma, ale jazda na tylnej kanapie nie jest wygodna, za to bagażnika może pozazdrościć niejedno większe i nowsze auto.
~Q
Universal 1.1 41KM 30kW
Mam 190 cm wzrostu, fotele na płaskownikach 20 cm w tył :) po za tym super. W kombi mogę spokojnie nawet spać
~dqh
Universal 1.1 41KM 30kW
lepiej niż w \"maluchu\", ale na tylnym siedzeniu jest ciasno
~ryszard_dubisz@poczta.onet.pl
nie jestem ułomkiem i musiałem przerobić mocowanie fotela - o 8 cm do tyłu
~jazz
Universal 1.1 41KM 30kW
mieszcze sie (187cm) a raz wiozlem 7 osob (w tym 2 na pace - kombi)
~aandreaas, zambrów aandreass1964_11@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
niewygodne fotele ,niewygodne wsiadanie do tyłu
Trabant 1.1 Universal