Lista ocen Trabant 1.1 Universal 1.1 41KM 30kW 1990-1991 (12) - Silnik

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
nie wiem jak inne ale moj naprawde obawialem sie ale jest dosc cichy pracuje rowno i bez zarzutu we wnetrzu przy jezdzie z predkosciami nie przekaraczajacymi mozliwisci auta da sie nawet spokojnie porozmawiac gdyby nie liczyc innych elementow wnetrza auta ktore zyja wlasnym zyciem i na nierownosciach robia sporo chalasu ale to zalerzy od wlasciciela jak ktos nad tym popracuje da sie to wyeliminowac, elastycznesc... no cudow to tu nie ma i nie...
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Każdy kto wsiada do mojego trabiego wpada w podziw "dlaczego on jest taki cichy?", "dlaczego taki zrywny?" i mają rację bo każdy myśli że trabanty to stare i głośne zawalidrogi... A to nie prawda!!! Silniczek jak na swoją pojemność-dynamiczny dobrze sie zbiera, nie wymaga specjalnej troski, jest bardzo solidny, wymieniam olej co 10tys,
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
Kiedy wsiadłem 1-szy raz myślałem, że wsiadłem w rakietę! Pewnie dlatego,że miałem wcześniej malucha,ale na brak dynamiki nie można narzekać.Silnik radzi sobie doskonale z masą auta, szkoda tylko, że nie ma 5-ego biegu i przez to nie można utrzymywać przyzwoitych prędkości na trasie.
~Robert "PREZESWLKP" Piątek bigolus@go2.pl lub catwlkp@go2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
na bendzynie idzie jak pocisk, na gazie jest slabszy ale bierzre wszystko do 1100 pojemnosci...aha i jest na tyle mocny ze dwa worki ziemniakow w bagazniku nie robi roznicy
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Hmm. No cóż, volkswagen, na gazie te silniki nie męczą sie, choć mocy trochę brakuje, szczególnie w dłuższej trasie po górach w pełni załadowanym autem.
~aandreaas, zambrów aandreass1964_11@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
kupiłem przy 185 tyś,pszejechł 320tyś, drugi silnik220tyś moja wina pękł pasek,teraz siedzi trzeci ma około 190-200 tyś
~Q
Universal 1.1 41KM 30kW
silnik bardzo eleatyczny, dobrze wyregulowany, dobrze wyregulowany pali nawet przy mrozach na dotyk
~Tomcio.Wlkp
Universal 1.1 41KM 30kW
przytej masie auta bardzo elastyczny
~07
Universal 1.1 41KM 30kW
Idealny silnik jak na ta mase auta :)
~jazz
Universal 1.1 41KM 30kW
pysznie chodzi cichutko, nic sie nie wylewa
Trabant 1.1 Universal