Lista ocen Trabant 1.1 Universal 1.1 41KM 30kW 1990-1991 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Martin
Universal 1.1 41KM 30kW
no to to moze pozostawie bez komentarz... albo nie!!! przestrzege niedowiarkow. to auto wogole nie trzyma sie drogi trzeba bardzo uwarzac zeby nie przesadzic z predkoscia w zakrecie szczegolnie jak jedziemy sami bez dodatkowego ciezaru tyl robi co chce auto jest bardzo lekkie moze nie az tak ale stara komstrukcja i lekkosc zgrabnego tyłeczka trabiego robi swoje 70km/h to bylo max z piskiem opon czasami wiecej sam sie balem bo bywalo roznie...
~lukaskac@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Hmm... jak toś lubi szybką jazdę po krętych drogach to nie polecam, tylna oś pierwsza traci przyczepność, bardzo nie lubi poprzecznych nierówności, układ kierowniczy trochę "gumowaty" ale nie jest najgorzej, jak ktoś chce szybko pojeździć i zna ten samochodzik to da rade:-)
~Sławek
Universal 1.1 41KM 30kW
Sztywno zestrojone i całkiem dobrze zachowuje się w zakrętach, Niestety mały rozstaw osi powoduje problemy przy szybkościach bliskich maksymalnym, szczególnie w koleinach, kiepsko jest też przy pełnym (za pełnym) obciążeniu
~Trampek75@o2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
Nie ma rewelacji, ale to nie auto z górnej półki. Oryginalne amortyzatory lubią cieknąć nawet po wymianie uszczelniaczy i oleju oczywiście. Mały rozstaw osi nie służy szybkiej jeżdzie szczególnie w koleinach.
~Robert "PREZESWLKP" Piątek bigolus@go2.pl lub catwlkp@go2.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
dobry, nie narzekam polosie wytrzymuja dyrzo jak na tyle przesilen ile dostaja od skrzyni, miekki top dobre na nasze dziurawe drogi ale nie trzyma sie ciasno w zakretach
~Q
Universal 1.1 41KM 30kW
to małe autko cóż można dodać, lubi zarzucac tyłem przy ostrych łukach
~07
Universal 1.1 41KM 30kW
Kierownica ustawiona prawie tak poziomo jak w ciezarowce :(,po za tym ok
~ryszard_dubisz@poczta.onet.pl
Universal 1.1 41KM 30kW
ostatnio urwało mi się mocowanie tylnego wahacza; dobrze, że przy małej prędkości
~jazz
Universal 1.1 41KM 30kW
kiepsko 3ma sie drogi (wywraca sie na ostrych zakretach do gory kolami)
~Tomcio.Wlkp
Universal 1.1 41KM 30kW
hamulce bez wspomagania - szkoda, reszta świetna
Trabant 1.1 Universal