Lista ocen Trabant 601 N (66) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.601.pl
N 0.6 26KM 19kW
Do 180cm kierowca ma w miarę wygodnie. Brak konsoli lewarka skrzyni biegów i podziału na przestrzeń kierowca/pasażer umożliwia wyciągnięcie nóg po przekętnej. Z tyłu ciasno, ale w porównaniu z maluchem miejsca jest dużo no i bagażnik do którego spokojnie trupa wsadzimy... Wypas! Można obejrzeć więcej na www.601.pl
~woyant
N 0.6 26KM 19kW
brak tunela między pasażerem a kierowcą wiele spraw ułatwia, tyna kanapa może mniej wygodna, mój trzyletni syn śpi na niej jednak tak jak nigdzie indziej... a bagażnik, przebija pojemnością znacznie większe pojazdy - przegrywa chyba tylko z Wartburgiem (ale ich to już prawie nie ma...)
~Grzesiek
N 0.6 26KM 19kW
Z przodu o dziwo sporo miejsca (za sprawą płaskiej deski rozdzielczej, umieszczenia dźwigni zmiany biegów przy kierownicy itd. Z tyłu jak w rasowym coupe :]. Za to pasażerowie tylnej kanapy mają do dyspozycji dwa stylowe podłokietniki.
~Trabi_Fan
N 0.6 26KM 19kW
z przodu miejsce jak w wiekszym samochodzie (mam wstawiony fotel od wartburga 1.3 co nie wplywa negatywnie a polepsza komfort jazdy) gorzej z tylu...ale wchodza spokojnie 2 osoby wyprostowane - bez akrobacji jak w 126p
~Dawid Siemianowice ŚlĄSKIE
N 0.6 26KM 19kW
ja jede z przodu wiec uwazam ze miejsca jest 2 razy wiecej niz w maluchu!! w koncu to limuzyna!!!!!!!.Mam przednie fotele z Tipo GT wiece bardzo wygodnie i komfortowo a za to z tyłu miejsca tyle co w maluchu
~Pawlo2T
N 0.6 26KM 19kW
Dwie osoby mają sporo miejsca,wypady nad jeziorka, pod namiot, na grilla, wszystko w bagażniku zmieścisz bez problemów. Namiot+2kraty piwska+żarcie+ubrania = wszystko w kufrze.
~szary
N 0.6 26KM 19kW
Dla osób z krótkimi nogami jak znalazł choć ja ze swoim 183 cm na miejscu kierowcy czuje sie dobrze. z tyłu od biedy, koło kierowcy da sie wytrzymać , ale to auto dla 2 osób.
~trabifan@poczta.onet.pl
N 0.6 26KM 19kW
W porównaniu ze 126p wypada wrędz rewelacyjnie...pojemność bagażnika chyba tylko o 10L mniejsza od Peugeota 406 !!! swobodnie wystarcza na kilka zgrzewek z piwem ;)
~Przemo, Poznań- w razie pytań i problemów- pisz- przemo@przemo.topnet.pl
N 0.6 26KM 19kW
4-osobowy, i tyle mieści się bez problemy, baaaardzo duży bagażnik. Na zlocie zmieściło się 19 osób (do kombi 16), dożo miejsca na nogi z przodu (szeroko bez przedziałki)
~zaściankowy
N 0.6 26KM 19kW
Naprawdę szacun! Jak na tak małe autko miejsca jest sporo. Kolana nie przeszkadzają, nie mamy kierownicy między nogami. Nie trącamy pasażera łokciami i nogami.
Trabant 601 N