Lista ocen Trabant 601 (77) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~www.601.pl
N 0.6 26KM 19kW
Ludzie! To jest Trabant - auto z 50letnim stażem... Psuje się - a zwłaszcza wtedy jak kompletnie nie rozróżniamy hałasu starego korbowodu od szumu opon... Nie ma mocnych - auto wymaga troski i pielęgnacji! Czasem lubi się coś urwać zepsuć, ale to wszystko wynika od sposobu montażu i serwisowania - przy dobrym serwisowaniu zero usterek!Można obejrzeć więcej na www.601.pl
~zaściankowy
N 0.6 26KM 19kW
Nie ma większych awarii. Choć pierdułki lubią się popsuć. Jednak ma to zwykle związek z wiekiem części i ich zaniedbaniem. Warto czasem zajrzeć, przesmarować to i owo. Coś sprawdzić, dokręcić, skontrolować. Wbrew pozorom i obiegowym opiniom czasem trzeba walczyć z rdzą.
~kropi@tlen.pl
N 0.6 26KM 19kW
Jakieś duperele, w niczym nie przeszkadzające. Raz tylko poszła cewka i elektronika od zapłonu, ale za 80 zeta pan przerobił mi na mechaniczny i wrzucił starą - nową cewkę. Poza tym - nieustannie pękające cylinderki hamulcowe (polskie - potem wymieniłem na węgierskie i po kłopocie)
~szary11@op.pl
Universal 0.6 26KM 19kW
W tej chwili troszkę walczę - świeży nabytek i musze troszke go dopieścić. Po poprzednim za to nie miałem złych wrażeń. Trzeba się troszkę bawić, ale od tego on jest!!!
~Pawlo2T
N 0.6 26KM 19kW
Nic poważnego się nie dzieje, trabiego użytkuje okazjonalnie, dbam o wszystko na bieżąco dla tego autko nie psuje się. Trasy po 250km robi na strzał.
~Marcin Malinowski
N 0.6 26KM 19kW
Jak na auto 34 letnie jest bardzo niezawodny. Da się wszystko łatwo naprawić. Bardzo prosta konstrukcja :) Występują częściej niż małe usterki
~michalctz@wp.pl
Tramp 0.6 26KM 19kW
Rewelacyjnie - samochod bardzo prosty wiec nie ma sie co psuc. Jesli wlasciciel umie przykrecic srubke albo odkrecic nakretke, to sobie da raden
~Marcin
N 0.6 26KM 19kW
W przypadku solidnej obsługi technicznej autko w zasadzie bezawaryjne. Nie dopilnowanie zabezpieczenia antykorozyjnego powoduje wyszczuplanie portfela;-)
~Michał zakopane
N 0.6 26KM 19kW
obiechałem prawie całą Europę i ani razu mnie nie zawiódł, znosił upały Bułgarii i Grecji, mróz na Ukrainie i góry transfagaraszu w Rumunii. rewelacja..
~WB
N 0.6 26KM 19kW
trudno porównywać. Usterki sa, lecz nawet debil może je błyskawicznie usunąć, bo wszystkie elementy są dostępne i nie wymagają sopecjaklnych narzędzi!