Lista ocen Trabant 601 (154)

~Michał Zyzański z Zakopanego
N 0.6 26KM 19kW
Jestem bardzo zadowoloinym użytkownikiem samochodu marki Trabant 601 z roku 1987. Samochód niezawodny, którym zwiedziłem całą prawie Europę...
~WB
N 0.6 26KM 19kW
Nigdzie i nigdy nie udało się wyprodukowac tak niezawodnego, prostego i funkcjonalnego pojadu jak Trabant 601! Jego rówieśnicy i konkurenci to dzis tylko kupa złomu na której trudno wyjechać bez strachu, natomiast poczciwy trabi nadal jeździ bez przygotowania w długie trasy i cieszy uzytkowników.
~Tomek z trójmiasta sewerum@hotmail.com
N 0.6 26KM 19kW
Nie widze bardziej kultowego samochodu od Trabanta. Już nawet maluch źle sie zaczyna kojarzyć, bo czesto nimi jeżdżą "dresiarze". Po prostu "Car that cares"
3,6
~Trabant
N 0.6 26KM 19kW
Auto wdzięczne swojemu kierowcy o ile o nie dba. Warto mieć takiego klasyka, którego cena już tylko rośnie.
~Bross
N 0.6 26KM 19kW
Średni Funkcjonalny Komfortowy Pojemny i przedewszystkim niejest ciasny jak ... 12*p
3,5
~Bartek
N 0.6 26KM 19kW
Trabant to samochód z charakterem. Nie to, co Fiat 126p, z którym tak często jest porównywany. Mo to do siebie, że oryginalny jest fajniejszy od tuningowanego.
3,3
~dj_cinusiek@hoga.pl
Universal 0.6 26KM 19kW
No ... napewno wole trabanta niz malacza :)) trabi jest dosc tanim autkiem w utrzymaniu, gdzie jest dosc miejsca :)) juz w kombiku niemowie :)
3,6
~charon601@2com.pl
Universal 0.6 26KM 19kW
mialem juz siedem trabantow od 600 poprzez 601 do 1.1.teraz wrocilem do dwusuwa bo stosunek kosztow do frajdy jaka jest posiadanie traba jest korzystniejszy w przypadku 601. 1.1 jest po prostu z drogie,usterkowosc ta sama a koszty napraw juz nie
3,2
~cartoontrabant mis
N 0.6 26KM 19kW
auto do opanowania, a jak już dojedziesz do fachowca to przynajmniej nie ma tajemnic. w końcu od 40 lat na drogach
~Zago zago601@gazeta.pl
N 0.6 26KM 19kW
Spoko wózek dla nieprzeciętnych ludzi, którzy nie muszą kupować ogromnych aut żeby przedłużyć swojego... (no wiecie co) Trzeba dbać o zawieszenie, i nie szczędzić na Miksolu! Jeżdze swoim już 6 rok i jestem zadowolony. Polecam :)