Lista ocen UAZ 469 2.45 75KM 55kW 1973-1985 (22) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łajza
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Skręca. Trochę go nosi, szczególnie jak nie wyregulujesz przekładni kierowniczej. Jak wyregulujesz, to trzeba tylko nieznacznie korygowac tor jazdy - jak na starych filmach - jedziesz prosto a kierownica naprzemiennie o 5 stopni w prawo i w lewo. HAMULCE. Istnieją. Nie tracą za dużo na sile nawet kiedy kończą się szczęki (a okładziny dawno się skończyły). Wymagają częstych regulacji, a i tak zawsze go znosi. Wymiana na 4 tarcze z Samuraia i 4...
~marioasja@interia.pl
Terenowy 2.45 75KM 55kW
z układem jest tak jak we wszystkich samochodach-trzeba przęgladać i likwidowac luzy-sam osobiscie zamontowałem amory od nowszego modelu i dożuciłem hamulce tarczowe podczas hamowania auto nie lata po całej drodze tylko hamuje na wprost
~Orgi
Terenowy 2.45 75KM 55kW
na trasie przeszkadzaja koleiny w miescie promien skretu, ale mam wspomaganie, co niweluje wysilek (krece jednym paluszkiem) a w terenie uklad jezdny jest suuuuper
~setti
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Twarde i proste zawieszenie. Pomaga na polskich drogach, ale telepie strasznie . W terenie niezbędny może się okazać kask ochronny (żart)
~mariusz_1607
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Jak się człowiek nie wbija na krawężniki wysokości 0,5 m to nie powinien mieć kłopotów. Inaczej łatwo zgiąć krótki drążek. Zawieszenie twarde jak w gokarcie
~paranoic_killer
Terenowy 2.45 75KM 55kW
A coś takiego tu w ogóle istnieje?? Na asfalcie walka o życie i utrzymanie się na jednym pasie, w terenie miodzio!
~RAV
Terenowy 2.45 75KM 55kW
moj to stary typ - wlasnie czekam na nowe amorki - a jesli ktos z was ma zdjkecia jak wspawac nowy typ mw stara rame -POLECAM SIE
~traktor
Terenowy 2.45 75KM 55kW
jak się zrobi to się jedzie czasem może się osypać tak jak wszystko w tym autku ale jak kupujesz Uaza to się z tym liczysz
~waldc
Terenowy 2.45 75KM 55kW
z mostami nie miałem problemu,choć są głośne ,hamulce wymagają dość często regulacji.
~Łukasz
Terenowy 2.45 75KM 55kW
Mocny i nie do zniszczenia nie licząc sworzni zwrotnicy ktore uwaliłem :)