Lista ocen Volkswagen Arteon (39) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Fastback 1.5 TSI 150KM 110kW
Pięknie, szybko, zawsze w czas zmienia biegi, jak i na eco, taki i na sporcie dynamiczna, najlepsza skrzynia jaką miałem DSG!
~lacheta07
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
DGG 7 - petarda. Nie wiem, czy ona się uczy stylu jazdy kierowcy, ale po jakichś 2 tysiącach wie szybciej niż ja co chcę zrobić...
~Igor
Fastback Facelifting 2.0 TDI 200KM 147kW
Bardzo płynnie zmienia biegi i w odpowiednich momentach ale jak to DSG, nie jest mistrzem szybkosci
~Marian G
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Bez zastrzeżeń. Szkoda, że jest 7 biegowy. Jeden bieg więcej i bajkowe zużycie paliwa.
~Sebastian
Fastback 2.0 TDI 150KM 110kW
DSG z mokrymi sprzęglami na razie pracuje płynnie i bez problemów. Mam nadzieje, ze wytrzyma 150-200 tys.
~Tito
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Czy mitem jest Lag nie jest i to spory irytuje to niesamowicie o bezpieczeństwie jazdy nie wspomnę .
~Alto
Shooting Brake 2.0 TDI 200KM 147kW
DSG w trybie normal pracuje trochę za ospale, natomiast w trybie sport nie można nic zarzucić.
~Artur
Fastback Facelifting 2.0 TSI 190KM 140kW
Mój pierwszy automat więc nie mam porównania. Na razie raczej na plus, choć zdarzają się szarpnięcia.
~Adam
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
Standardowo zachowujący się klasyczny automat. Prawie żadnej różnicy miedzy trybem sport a normal.
~Marcin T
Fastback 2.0 TSI 190KM 140kW
DSG - bardzo dobre przełożenia aczkolwiek jak się depnie mocniej to można odczuć, że się delikatnie gubi