Oceny Volkswagen Caddy III Kombi

Najnowsze oceny Volkswagen Caddy III Kombi

2,6
~nigdy_wiecej
Kombi 1.4 80KM 59kW
niestety auto z przebiegiem ponad 150 000 nadaje sie jedynie do sprzedazy, z solidnosci VW pozostał solidnie chromowany emblemat z przodu. jednakze technokraci babilonu postanowili od dobrych kilku, kilkunastu lat skracac zywot kazdemu wehikulowi. Zatem kupujcie zamozni frajerzy nowe VW Caddy za cene nieadektwatna do trwalosci, jeszcze wiekszy i mniej zamozni frajerzy niech kupuja starsze roczniki i niech pakuja w to cos jak do wielkiej,...
2,8
~krzysiek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
vw caddy 2005 z przebiegiem 250tys wymienilem juz chyba wszystko co mozliwe w tym aucie w ciagu ostaniego roku padlo : turbo skrzynia biegow walek rozrzadu z popychaczami ktore rozwlaily glowice ogolnie nie polecam tego auta po przekroczeniu 200tys km sypie sie strasznie silnik co do karoseri pojawily sie pierwsze ogniska rdzy na bocznych przesowanych drzwiach przy klamce rdza na suwakach od drzwi w zawieszeniu skonczylysie...
3,5
~oszukany klient
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie pisał bym gdyby rozważono moją reklamację 1 Próg ewidentnie rdzewieje na zgrzewach, ewidentna perforacja nadwozia - NIEUZNALI reklamacji nie kupujcie tego auta !!!!! 2 Drzwi przy klamce rdzewieją 3 Drzwi ( te przesuwne )gumową uszczelką wytłukły na karoserji lakier jest już rdza po obu stronach samochodu a wystarczyło nakleić fabrycznie osłonkę Muszę dodać że auto tylko rok stało na dworze.
~tadek
Kombi 2.0 SDI 70KM 51kW
Przejechałem samochodem ok 200 tyś przeważnie w cyklu miejskim. Oprócz płynów eksploatacyjnych i rozrządu wymieniłem tłumiki i lusterko i kilka drobiazgów.
~Marek
Kombi 1.6 102KM 75kW
Bardzo wygodne i pakowne auto super - polecam ! ekonomiczne ,ciche na razie widzę same plusy.
1,7
~z Zamościa
Kombi 2.0 SDI 70KM 51kW
auto się psuje , serwis to oszuści , jeden wielki problem
~roberts22
Kombi 1.9 TDI 75KM 55kW
Autko służy mi do pracy. Dziennie robi ok. 100-150km, głównie po mieście. Jestem bardzo zadowolony, po doświadczeniach z C15, T4, Golf 2, Vectra B.
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto godne polecenia , wszystko w nim jest wykonane ze starannośćią jak na vw przystało .
1,5
~Irek
Kombi 2.0 SDI 70KM 51kW
Samochód do dupy , serwis do dupy. Właściwie to są złodzieje
~spiderjr
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
nie byłem przekonany do tej marki lecz nie ukrywam że zmieniłem zdanie.
Volkswagen Caddy III Kombi