Oceny Volkswagen Caddy III Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2011

Najnowsze oceny Volkswagen Caddy III Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2011

2,8
~krzysiek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
vw caddy 2005 z przebiegiem 250tys wymienilem juz chyba wszystko co mozliwe w tym aucie w ciagu ostaniego roku padlo : turbo skrzynia biegow walek rozrzadu z popychaczami ktore rozwlaily glowice ogolnie nie polecam tego auta po przekroczeniu 200tys km sypie sie strasznie silnik co do karoseri pojawily sie pierwsze ogniska rdzy na bocznych przesowanych drzwiach przy klamce rdza na suwakach od drzwi w zawieszeniu skonczylysie...
3,5
~oszukany klient
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie pisał bym gdyby rozważono moją reklamację 1 Próg ewidentnie rdzewieje na zgrzewach, ewidentna perforacja nadwozia - NIEUZNALI reklamacji nie kupujcie tego auta !!!!! 2 Drzwi przy klamce rdzewieją 3 Drzwi ( te przesuwne )gumową uszczelką wytłukły na karoserji lakier jest już rdza po obu stronach samochodu a wystarczyło nakleić fabrycznie osłonkę Muszę dodać że auto tylko rok stało na dworze.
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto godne polecenia , wszystko w nim jest wykonane ze starannośćią jak na vw przystało .
~spiderjr
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
nie byłem przekonany do tej marki lecz nie ukrywam że zmieniłem zdanie.
~BW
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
bardzo dobra alternatywa dla tourana jak się ma mniej pieniązków
~Syniosz
Dziennik kosztów dla Volkswagen Caddy III Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
6,8
3,2
~Bart
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Przy tej skrzyni biegów w miarę elastyczny nawet z przyczepką o masie 2000 Kg.kultura pracy da się wytrzymać. (Silnik)
Volkswagen Caddy III Kombi