Ocena kierowcy - Volkswagen Caddy III Kombi

oszukany klient, 11 lat temu
Silnik 1.9 TDI 105KM 77kW
Rok produkcji 2009
Volkswagen Caddy III Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW 2004-2011 - Oceń swoje auto
Nie pisał bym gdyby rozważono moją reklamację 1 Próg ewidentnie rdzewieje na zgrzewach, ewidentna perforacja nadwozia - NIEUZNALI reklamacji nie kupujcie tego auta !!!!! 2 Drzwi przy klamce rdzewieją 3 Drzwi ( te przesuwne )gumową uszczelką wytłukły na karoserji lakier jest już rdza po obu stronach samochodu a wystarczyło nakleić fabrycznie osłonkę Muszę dodać że auto tylko rok stało na dworze.
Jak jest mróz - kabiny nie da się rozgrzać w nogi zimno !!! znajomi mają w swoich caddykach to samo
Widać że firma nie bierze odpowiedzialności z tytułu gwarancji nie tak to sobie wyobrażałem w VW Serwis w Poznaniu albo naciąga (bo były im potrzebne) albo matoły tam siedzą - na ok 70000 zalecili wymienić klocki z przodu, autem przejechałem 135000 (długie trasy)klocki od nowości jeszcze się nie zdarły i jak mówi zaufany mechanik są bdb Serwisant \"autoryzowany\" z Poznania twierdzi że nie ma czujników zużycia okładzin. (mam nadzieje że to przeczytają, nie piszę który to serwis bo to wstyd na cały Poznań)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 105KM 77kW [l/100km]

6,2