Lista ocen Volkswagen Caddy III (70) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 133 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Croft
Furgon Facelifting 2.0 TDI 110KM 81kW
Kabinę kierowcy trochę opisałem w "ergonomii", dodatkowo znajdujemy tu mnóstwo schowków (oczywiście jak zamówimy sobie "extra"). Przestrzeń ładunkowa - ok , średnio duża - dla bardziej wymagających jest Caddy Maxi, na uwagę zasługują solidnie zrobione drzwi tylne dwuskrzydłowe i boczne przesuwane - duuuużo lepiej niż wcześniej. I jeszcze - możliwości konfiguracji, wyposażenia - prawie jak w klasie osobowej, nigdzie u konkurencji nie mamy...
~Cyprian Pawlaczyk
Caddy Facelifting 2.0 TDI 140KM 103kW
Przód: Dobra dla osób o wzroście do 175 cm. Wystarczająca dla wyższych. (spada jednak komfort jazdy na tylnych siedzeniach). Dużo miejsca nad głową mimo dużego schowka nad przednią szybą. Tył: Dobra dla osób o wzroście do 175 cm. Mało miejsca na nogi, jeśli przedni fotel zostanie odsunięty do końca. Dużo miejsca nad głową mimo dużego schowka nad przednią szybą. Bez problemu mieszczą się 2 foteliki dla dziecka + jedna osoba.
~doman86
Caddy Facelifting 1.6 TDI 75KM 55kW
Schowek nad głową, w podłodze u pasażerów, w drzwiach, pojemniki na kubki w konsoli środkowej, klimatyzowany schowek, itd.. - nic dodać nic ująć. SUPER Nigdy nie wróciłem zmęczony nawet po podróżny 500km czy 800km przejechanych jednym ciągiem. Polecam regulacje wysokości fotela kierowcy - u pasażera tego nie ma i jest odczuwalna różnica ,ale tylko w długich trasach.
~bartlomiej.piwowarczyk@poczta.fm
Furgon Facelifting 1.2 TSI 104KM 76kW
Jest to dostawczak - więc nie ma co liczyć na cuda. Niemniej jednak tak go polubiłem, że jeżdżę nim na codzień mimo, że mogę jeździć osobówką... Co dość jasno mówi o tym, że przestrzeń dla kierowcy jest w porządku. Jestem niski, więc nie wiem jak wygląda to w przypadku osób wysokich. Dla mnie - jest bardzo dobrze.
~czyzo84
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Miejsca w kabinie jest sporo, siedzi się wysoko, siedzenia w miarę wygodne. Deska rozdzielacza powiem tylko, skromna. Wykończenie wnętrza solidne. Na tyle solidne i plastikowe, że można je spokojnie myć karcherem:P Przydało by się jednak trochę polotu. Wyposażenie standardowe... jedynie kierownica.
~wjponika@acn.waw.pl
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Przesiadłam się z Forda Mondeo Kombi i teraz mam więcej przestrzeni, zarówno do przewożenia towaru jak i wypadów za miasto. Mieszczą się do środka rowery, narty i parę innych rzeczy. Ale jak by był o 20 cm dłuższy jak nowy Caddy Maxi Life, to czemu nie?
~Bartas
Caddy Facelifting 1.6 TDI 75KM 55kW
Jeśli chodzi o miejsce dla kierowcy i pasażerów oceniam doskonale. Bardzo dużo miejsca i fajnych schowków. Duży plus to regulowana kierownica w kilku płaszczyznach i pozycja za kierownicą.
~Krzysiek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Tutaj jest wspaniale ! Z tyłu jest tyle miejsca pod nogami i nad głową , z przodu jest tego troszkę mnie ale nad głowami jest funkcjonalna półka w której można chować wiele drobiazgów a nawet duże gazety .
~wertui
Furgon 2.0 SDI 69KM 51kW
Przestrzeni dla kierowcy wystarczy ale dla pasażera przestrzeni na nogi jest już mniej po pierwsze przed nim jest duży schowek a po drugie fotel nie odsuwa się tak daleko jak kierowcy.
~Johny
Furgon 1.9 TDI 105KM 77kW
Przy wysiadaniu udem naciska się na dźwignię regulacji wysokości. W rezultacie po kilku dniach fotel opada w dolne połóżenie. Fotel pasażera fatalny. W Caddy II było OK.