Lista ocen Volkswagen Caravelle (709)

3,1
~Franko
Volkswagen Caravelle T3
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
nie wiem jak inne ale mój praktycznie już nie ma podłogi,silnik do remontu (pali ponad 1,5l oleju/1000 km)..
~Andrzej
Multivan 2.5 TDI 150KM 110kW
Posiadam to auto od 3 lat. Kupiłem z przebiegiem 300 000 km trochę się obawiałem tej liczby, ale czytając opinie że te samochody spokojnie robią 1 mln. km, postanowiłem zaryzykować. Dzisiaj po 3 latach użytkowania i przejechaniu prawie 100 000 km z ręką na sercu powiem że jak bym miał wymienić co w tym aucie jest najbardziej awaryjne to powiem że nie wiem, nie pamiętam jakichkolwiek awarii. Co 10 tys wymiana oleju, o czym przypomina komputer,...
~piterbo
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 174KM 128kW
Multivan.Świetny na trasy,niestety w mieście niedoceniony. (Silnik)
~libertyn_24@wp.pl
T5 Transporter 1.9 TDI 102KM 75kW
Super hamulce,prowadzenie,zwrotnosc,ekonomia,do wad zaliczylbym bardzo twarde zawieszenie,ale za to mamy charakterystyke niemal sportowego auta;-)
~maciek_wroclaw
Multivan 1.9 TD 68KM 50kW
jak na auto które ma 19lat jestem zadowolony. Trochę się porobi i będzie GIT.
~Fols
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Jak na ten rocznik i ten przebieg autko uważam za doskonałe. Mam firmę usługową i pięcioosobową rodzinkę. Autko jest wręcz wymarzone dla mnie i mojej rodzinki. Z jednej strony funkcjonalny pod wzgledem podróżowania z drugiej przestrzenny do działalności gospodarczej.
1,2
~Marek
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 130KM 96kW
Silnik kłopotliwy, przebieg nieduży a już pojawiły się usterki. Może inni mieli więcej szczęścia kupując to auto... Wtryski - regeneracja 800 zł/szt, czujnik położenia wału, 2 razy padło koło dwumasowe 2x 5000 zł z robocizną. Samochód już kilka razy podróżował na lawecie - taki to T5. T4 były o niebo lepsze. Miałem Berlingo, które do 270tys przebiegu nie miało żadnej usterki a mój Vw ma dopiero 240tys. Jestem załamany tym samochodem. (Silnik)
~mati
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
auto świetnie przyspiesza. A kiedy trzeba bardzo szybko ruszyc od razu wrzucam dwójke i wiekszosc osobowek zostaje z tylu (Silnik)
~VW
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
auto jest naparawde bardzo dobre...z tego zakupu jestem najbardziej zadowolony...choc mozna to powiedziec o innych Vw tez:)passat byl ok a teraz golf IV tez jest ok:)a vito to poprostu chyba nieporozumienie!jak dobrze ze pewien uzytkownik tego niby mercedesa mi go odradzil!
~ac
T5 Transporter 2.0 115KM 85kW
Miałem vw t5 1.9 tdi teraz mam t5 2.0 benzynz gaz przywiozłem go ze Skandynawii i uważam że jeśli kupi się zadbany egzemplarz nie będzie kłopotów więcej problemów sprawiał 1.9 tdi na pompowtryskach regeneracja pompek i turbiny póżniej wymiana głowicy tulejowanie gniazd pod pompki w 2.0 czuły jest układ zapłonowy ja wymieniam kable i swiece na sekwencji co 30tys km i jest ok. z poważniejszych napraw to słyszałem o przepustnicy powietrza choć na...
Volkswagen Caravelle