Lista ocen Volkswagen Caravelle (709)

1,9
~K-m
T5 Transporter 2.0 115KM 85kW
Moja opinia o tym samochodzie jest negatywna. Męczarnia trwała 5 lat i wystarczy. Wydatki eksploatacyjne napraw VW T5 przekroczyły cenę nowego. Kupiłem Toyotę z fantastycznym silnikiem benzynowym o prostej i solidnej budowie. Można? To paskudztwo T5 zepsuło całą moją wiarę w niemiecką motoryzację. Chyba już tylko Japońce trzymają jakość ;-(. Niestety Toyota w zakupie jest droga ale za to potem odwdzięcza się bezawary6jnością. Odradzam zakup...
~Jarecki
T5 Transporter 1.9 TDI 102KM 75kW
Głośny, mułowaty i awaryjny. Mam ten samochód kilka lat i naprawdę wiele tysięcy złotych w niego włożyłem. To przeklęta skarbonka bez dna. Silnik 1,9 to mit. Najgorsze g.. z jakim miałem do czynienia. Samochód ma 250.000 przebiegu a już 3 razy jechał na lawecie. Tragenia i tyle mam do powiedzenia. (Silnik)
~schwyntzu
Volkswagen Caravelle T3
Transporter 1.6 D 50KM 37kW
Bardzo fajny mały dostawczak, o wysokiej niezawodności i niskimi kosztami utrzymania. Przestrzeń ładunkowa zadowalająca, ale mogła by być większa.
~j23
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Ponieważ nie ma samochodów doskonałych daję ocenę dobrą.
~bumar@konin.lm.pl
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
moja druga opinia po 10tys.km zawsze się coś znajdzie co nie pasuje ogólnie dla mnie jest ok. nadal polecam to auto następną opinie wystawie za 20tys. km
~VW transporter 1,9td ´97
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Wszystkie usterki to niedbalstwo poprzedniego właściciela. Lepiej kupić droższy lub starszy a zadbany. Do wymiany normalne rzeczy: pasek rozrządu, rolka, olej, filtry, klocki, koncówki drążka, gumy stabilizatora/przez nasze autostrady/
1,8
~Stawik
T5 Caravelle Minivan 1.9 TDI 105KM 77kW
Tragicznie niska jakość wykonania tego samochodu. Być może nie jest to w ogóle wykonanie VW tylko jakiegoś Chińskiego oddziału ale tak fatalnego i awaryjnego samochodu nie miałem.
3,2
~kogut95
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Kupiłem auto z myślą o rodzinnych wypadach, 9 miejsc- można spakować całą rodzinę, sąsiada, psa i jechać pod namiot. Jakby nie standardowe usterki typu pompa wtryskowa i uszczelka pod głowicą to byłoby znacznie lepiej. Kupione za 9tyś do tego 6tyś wsadzone w ciągu roku, średni interes, ale może taki egzemplarz się trafił.
2,1
~MWM
T5 Multivan 3.2 235KM 173kW
Usterki które powtarzają się notorycznie w tym vanie doprowadzają mnie do pasji. Oto usterki w ostatnim 1/2 roku. Pompa wody Pompa klimy (tu skasowali 4,5tys) K___WA!!!!! Pompa wspomagania (też skasowali nieźle jak za złotą pompę) K___WA!!!!!! Wymiana wahaczy w zawieszeniu. K___WA!!!!!!! Dlaczego muszę wymieniać co 20 tysięcy km coś w zwieszeniu????? Kto to słyszał????? Koszt naprawy niemal jak za statek kosmiczny ze złotymi klamkami....

Volkswagen Caravelle – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Paweł
T5 Transporter 2.5 TDI 131KM 96kW
Samochód kupiłem " od niemca" z uszkodzonym silnikiem, chodził ale nie miał mocy, cena była dobra stan bardzo dobry, przebieg 70 000 Biore
Volkswagen Caravelle