Lista ocen Volkswagen Caravelle (709)

~dakkkkk
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Miałem w swoim życiu bardzo dużo samochodów, bardzo dużo jezdze i jak dla mnie T4 to jedyny słuszny sprzęt którego jest pewien na 100%. Wiem że jak teraz wsiądę do niego to zawiezie mnie 1000 czy 2000km bez żadnych niespodzianek dlatego z czystym sumieniem polecam. Mógłbym sobie kupić nowszy może i ładniejszy i bardziej \"cool\" pozostaje tylko pytanie po co...T4 równa się prostota i niezawodność gdzie w nowszych autach niestety tego nie ma.
~moto_wojtek
T5 Caravelle Minivan 2.5 TDI 174KM 128kW
Auto superwszechstronne i uniwersalne. Można nim jechać we 2 rodziny na długie wakacje a jak trzeba to wyrzucam siedzenia i do środka wchodza wtesy 2 szafy, lodówka i połowa piwnicy ;) Siedzenia trochę za cięzkie...
~Kamil \"2\" 505-555-149
T5 Multivan 2.5 TDI 174KM 128kW
witam wszystkich, jest to moja druga opinia, zrobiłem tym autem 50000km, jak najbardzie polecam T5 MULTIVAN 2.5R5 174 PS ( nie mylić 2.5 140 ps , 2,5 v6 tdi 150ps) zachecam do przeczytania mojej opinii- druga po przejechaniu 50000km w niecały rok. POZDRAWIAM KAMIL 505-555-149
~Fols
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
T 4 mam już 9 lat, w tej wersji jest autem idealnym. Na cztero - pięcioosobową rodzinkę + prowadzenie działalności jest wręcz idealne. Wypady za miasto, noclegi na kempingach, podróżowanie, jazda na usługi - po prostu super. Silnik nie jest hitem dynamiki lecz jest praktycznie bezawaryjny pod warunkiem pilnuje się regularne wymiany płynów "ustrojowych" plus paski, napinacze i filtry. Zawieszenie komfortowe i mało awaryjne.
3,4
~mariusz.STEMAR
T5 Transporter 1.9 TDI 105KM 77kW
naprawde jest wart swej ceny,nie rdzewieje,ładnie wygląda i nie traci na wartości.jeśli szukasz T5 to koniecznie bezwypadkowy i sprawdz jego stan i przebieg w salonie vw.To koszt 180zł razem z badaniem grubości lakieru,a możesz ustrzec się przed zakupem auta po karambolu,zalaniu wodą lub z przebiegiem 500tyś km.przekręconym na 130 tyś.(osobiście takie widziałem)
~2misiek@interia.pl
Caravelle Minivan 2.5 115KM 85kW
bogata elektryka, poduszki, klima... do ideału brak tylko wodnego webasta (na które poluje); idealny na wycieczki, praktyczny na co dzień; bardzo dobre są regulowane podłokietniki które pozwalają na przejechanie nawet 2 tys km bez bólu pleców czy siedzenia; chętnie powymieniam sie uwagami z posiadaczami podobnych samochodzików...
~zatorskidarek@tlen.pl
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Auto jest rewelacyjne. Jeździłem już kilkunastoma samochodami i ten okazał się najlepszym zakupem.
~eR
Volkswagen Caravelle T3
Caravelle Minivan 2.0 95KM 70kW
Dobry wehikuł czasu - samochód z duszą, dla majsterkowicza, może służyć za drugi dom, taksówkę, bagażówkę i pojazd do wszelkiej maści akcji specjalnych.
3,5
~bobik
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Dość głośny, co przy dłuższych trasach, przy jeździe ponad 100 km/h męczy. Problemy przy wyprzedzaniu samochodów jadących ok 100 km/h, na 4 biegu nie chce się już rozpędzać na piątym zajmuje mu to trochę czasu. (Silnik)

Volkswagen Caravelle – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~johnny
Multivan 2.5 TDI 150KM 110kW
jest to świetny samochód, pełno wymiarowy van w którym wszyscy jadą wygodnie, jak na tak duże auto niewiele pali i potrafi być naprawdę szybki
Volkswagen Caravelle