Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 Multivan (65)

~Greyvan
Multivan 2.5 TDI 150KM 110kW
Auto idealne jak na moje potrzeby. Kupione w celach rekreacyjnych i jako mobilne biuro / studio. Wielkością porównywalne z kombi ale funkcjonalnością, przestrzenią - przebija kobii. Ergonomia, ekonomia, komfort, bezawaryjność, prostota konstrukcji - na plus.
~Vincent
Multivan 2.5 TDI 150KM 110kW
Dobry silnik, dopracowane zawieszenie, doskonały stosunek ekonomii do osiągów oraz kompletne wyposażenie sprawiają że podróżowanie autem dla np. 7 osób będzie bardzo wygodne w tym modelu.
~patajoshi@o2.pl
Multivan 1.9 TD 68KM 50kW
jak dotychczas to moj najlepszy samochod jest bardzo wygodny i wszechstronny polecam go dla wiekszych rodzin i malych przedsiebiorcow nadaje sie doskonale do pokonywania dlugich tras a i przez swoj spory przeswit mozna nim nieco zboczyc z aswaltowej drogi bez obawy zawisniecia sie czy uszkodzenia czegokolwiek idealny dla turystow mozna w nim sie wygodnie wyspac i zjesc posilek gdzies w trasie ja osobiscie jestem wedkarzem i spedzam...
~Były posiadacz VW, zdruzgotany niską jakością busa marki VW
Multivan 1.9 TD 68KM 50kW
Bardzo nieprawdziwa legenda, nieudany samochód. Niewiele ma wspólnego z głoszoną legendą VW o niezawodności. Jakaś marketingowa manipulacja klientami. VW BUS Multivan z silnikiem diesla jest to bardzo zawodny samochód. Psuje się prawie wszystko. Problemy począwszy od silnika po elektrykę. Silnik 1,9 wprawdzie jest starą konstrukcją chwaloną na forach ale nie wiadomo czemu wcale nie ekonomiczną. Realnie koszty utrzymania są zbyt wysokie. Serwis...
~Fols
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
T 4 mam już 9 lat, w tej wersji jest autem idealnym. Na cztero - pięcioosobową rodzinkę + prowadzenie działalności jest wręcz idealne. Wypady za miasto, noclegi na kempingach, podróżowanie, jazda na usługi - po prostu super. Silnik nie jest hitem dynamiki lecz jest praktycznie bezawaryjny pod warunkiem pilnuje się regularne wymiany płynów "ustrojowych" plus paski, napinacze i filtry. Zawieszenie komfortowe i mało awaryjne.
~zatorskidarek@tlen.pl
Multivan 2.4 D 78KM 57kW
Auto jest rewelacyjne. Jeździłem już kilkunastoma samochodami i ten okazał się najlepszym zakupem.
~johnny
Multivan 2.5 TDI 150KM 110kW
jest to świetny samochód, pełno wymiarowy van w którym wszyscy jadą wygodnie, jak na tak duże auto niewiele pali i potrafi być naprawdę szybki
~wn09145@rejestracje.pl
Multivan 1.9 D 60KM 44kW
rżónorodnośc wiersji silnikowych daje możliwość wyboru czegoś dla siebie, w wersji M. czyli turystycznej rozmiar samochodu pozwala cieszyć się jazdą i wakacjami bez żadnych ograniczeń, co również pozostaje niezmącone jego ustrkowością. Dopracowana konstrukcja choć z modelu Transportowego jest bardzo przyjazna dla użytkownika
~ernestszy@o2.pl
Multivan 2.5 TDI 88KM 65kW
polecam tym co duzo jezdza. Po zrobieniu 1000 km z zadnej osobowki nie wysiadziesz tak wypoczety jek z multivana! Masz duzo przestrzeni dwa podlokietniki tempomat i widok daleko do przodu nad dachami osobowek.
~Andrzej
Multivan 2.5 TDI 150KM 110kW
jestem posiadaczem tego auta od 5 mies. więc jeszcze nie długo, bardzo obawiałem się przebiegu ponad 300 tys, ale jak na razie jestem bardziej zadowolony z tego silnika niż z silnika DCi w autach Renault, przy przejechaniu 200 tys zaczynały się sypać, o zawieszeniu nie wspominając. Ogólnie t4 2,5TDI 150KM Multivan to bardzo rodzinne auto, wygodne i przestrzenne ze świetnym silnikiem któremu mocy nie brakuje, przy jeździe bez pasażerów można...
Volkswagen Caravelle T4 Multivan