Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 (166) - Widoczność

Na liście zabraknie 275 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik 20 lat
Transporter 2.4 D 78KM 57kW
Widoczność rewelacyjna duże szyby duże lusterka szczególnie dobrze jezdzi się nocą siedzi się w nim wysoko nikt nie świeci mi po oczach
~georg.wojnarowski@t-online.de
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
WIDOCZNOSC BARDZO DOBRA TYLKO Z TYLU MAM NAKLEJONE DODATKOWO SZYBY KORYGUJACE WIDOCZNOSC NAKLEJONY NA SZYBE TYLNA ;TANO I Z DOBRYM EFEKTEM : POLECAM
~Paluch
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Siedzi się jak król na tronie i spogląda z góry. To ciekawe, ale zawsze mam wrażenie, ze siedzę wyżej od innych (nawet w takich samych busach) :-)
~lolo38
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Padły tylne wycieraczki jakis rok temu nie wiem czemu serwis też nie wie i chcieli mi z tego powodu rozbierać samochód - ale dziękuje.
~wn09145@rejestracje.pl
Multivan 1.9 D 60KM 44kW
do przodu lepszej nie ma siedzimy wysoko i z samego przodu / standardowe lusterka szczególnie prawe pozostawiają trochę do życzenia - duże martwe pole !! /
~Kamil Blok
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Dobra widoczność z przodu jak i styły. Duże lusterka pozwalają na dobre i precyzyjne manewry. Mimo że jest w longu dobrze się parkuje.
~Kamil Blok
~dakkkkk
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Siedzisz jak na tronie ponad wszystkimi, no prawie wszystkimi (ciężarówki) Widać wszystko bardzo dobrze w każdą stronę.
~maciek_wroclaw
Multivan 1.9 TD 68KM 50kW
super. Mam też osobową Lancię gdzie słupki dużo ograniczają widoczność. W T4 jest lepiej i do tego siedzi się trochę wyżej.

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hibit@tlen.pl
Transporter 1.9 TDI 68KM 50kW
Cały oszklony,oprócz tylnych boków, więc widzę wszystko i wszędzie.Lusterka wsteczne bardzo pomagają przy manewrach.