Lista ocen Volkswagen Caravelle T4 (214) - Całokształt

Na liście zabraknie 227 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~trotz
Transporter 2.0 84KM 62kW
gdyby nie denerwujące usterki i pierdoły samochód byłby ideałem, kupującym w przyszłości radzę szukać modelu z sekwencyjną instalacją gazową i silnikiem 2.5, spalanie to samo a koników 30 więcej i inna kultura pracy, samochód do tyrania i spokojnej jazdy i powinien być obalony mit tanich części do vw, używki i nowe części do t4 dosyć drogie nie mówiąc o serwisie volkswagena
~jędrek
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Auto niezawodne. Przejechałem nim ok 100 000km. Poza zużyciem eksploatacyjnym naprawiałem:- pompa wtryskowa / efekt paliwa kiepskiej jakości, po naprawie tankuję od ok.2 lat paliwo na dobrych stacjach - zero problemów/; - sprzęgło / wynik holowania ciężkiej przyczepy/. Prowadzi się znakomicie. Silnik elastyczny. Przyspieszenie zadowalające. Ogólnie bardzo dobre auto. Polecam.
~Grzegorz--ZOYA
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Po siedmiu latach eksploatacji uważam że auto spisywało się świetnie.Kupiłem je nowe z salonu. Przy zachowaniu i przestrzeganiu wszystkich przegłądów nawet nie w autoryzowanej stacji nie sprawiało wiele kłopotu. Nawet akumulator służył mi pięć lat a wydechu do dzisiaj nie ruszałem. Nawet jak kupię sobie nowe auto to vw zostawie w firmie, aby dalej pracował na swoje utrzymanie.
~stasiek
Multivan 2.5 TDI 88KM 65kW
W porównaniu z Vito gdzie wymieniłem 2 silniki jest bardzo dobrze, szybkości autostradowe wręcz kocha i 160km/h to prawie norma gdzie Vito przy 130 zaczynał dostawać wibracji i lusterka stawały się niewidoczne, webasto radzi sobie doskonale z silnikiem i kabiną pasażerską. gorzej tylko z serwisami, najpierw popsują a potem naprawiają.
~valve
Transporter 2.4 D 75KM 55kW
Bardzo dobre auto do przewozu osób a po wyjęciu foteli (bardzo prostym zresztą) również i towaru. Największym plusem jest komfort jazdy, ergonomiczność nadwozia, niezawodność i wytrzymałość samochodu oraz brak charakterystycznego dla Transitów "terkotu" silnika. Jeszcze gdyby w ASO (MW Danelczyk Lublin) nie mówili, że ten typ tak ma...
~arni447
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Auto godne polecenia, bardzo udane, kiepskie stacje autoryzowane(Wrocław). Nie umieli wymienić żaróweczki podświetlenia popielniczki, na informację że zapala się kontrolka hamulców powiedzieli żeby się nie przejmować (auto z ABS) Nie umieli zaprogramować komputera żeby po 15tys. zapaliła sie informacja o serwisie(auto od początku serwisowane w ASO)
~sebu3110mat
Transporter 2.5 TDI 88KM 65kW
Super auto, silnik rewelacja pancerny, oszczędny przy tych gabarytach auta, zawieszenie bardzo dobre wytrzymałe.Auto proste i pancerne nigdy mnie nie zawiodło,latało Polska Niemcy bez usterki,części eksploatacyjne i olej co 12.000 tyś i nic ponad to. Wyciszenie mogło by być lesze ale w końcu to już powoli zabytek.
~Łukasz Gałka
Transporter 2.5 TDI 102KM 75kW
Auto wszechstronne dla rodziny ,do pracy jak również idealne do ciągnięcia przyczepy. Użyte materiały wnętrza są trwałe.nawet po 25 latach.spalanie śmieszne jeśli mądrze się to auto eksploatuje. Moja wersja jest ocynkowana więc na temat rdzy nie mogę narzekać. Dla mnie najmądrzejszy osiołek do wszystkiego z niskim spalaniem.
~Aiden
Caravelle Minivan 2.5 TDI 102KM 75kW
Najlepszy dostawczak jaki kiedykolwiek powstał. Wersja long, 9-osobowa może funkcjonować jako mały autobus, albo po wyjęciu kanap dać naprawdę spore możliwości towarowe. Jako auto, które ma na siebie zarabiać jest po prostu idealne. Nic się nie psuje, a w razie czego części są tanie. Poza tym naprawi go nawet byle PanMietek.

Volkswagen Caravelle T4 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andrzej
Caravelle Minivan 2.4 SD 78KM 57kW
Po zmianie z Vito jestem mile zaskoczony trwałością tego samochodu. Psuje się niewiele rzeczy pomimo 22 lat auta. Dużo miejsca. Prowadzi się jak autosan ale coś za coś. Polecam każdemu t4. Dwa razy przejechał Alpy z 7 osobami na pokładzie i bagażami pod sufit. W rodzinie uważamy że to nasz prawdziwy wierny przyjaciel. Jak pies. :)